اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه رپورتاژ اگهی

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * رپورتاژ اگهی * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * رپورتاژ اگهی * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر

خدمات رپورتاژ آگهــــــــــــــــــــــــــــــی

همکاری با بیش از 17 هزار رسانه داخلی و خارجی

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از انواع مختلف تبلیغات است که راه‌ منحصر به فردی را برای انتقال پیام تبلیغاتی انتخاب می‌کند. در ادامه می‌بینیم که رپورتاژ آگهی چیست و چگونه می‌توانیم از آن به‌عنوان یک انتخاب تبلیغاتی درست و مناسب استفاده کنیم.

مشاوره و ساخت اکانت ، تنظیم و بهینه سازی کمپین ها ، نظارت و مانیتورینگ کلمات کلیدی ، تدوین استراتژی تبلیغات در گوگل ادورز و …

میزان کارمزد تراکنش برای تمامی پرداخت ها 4 درصد محاسبه میشود .

میتوانید از طریق همین بخش نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

باداش گوگل ادورز برای کاربرانی که برای بار اول از این خدمات استفاده میکنند و حساب خود را به میزان حداقل 600 دلار شارژ کنند معادل با 600 دلار میباشد .

فهرست مطالب :

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی محتوایی تبلیغاتی است که در اغلب موارد در قالب یک مقاله نوشته می‌شود. در این مدل از تبلیغات اعتبار متن به تبلیغ‌کننده بازمی‌گردد و به طریقی نشان می‌دهد که این مقاله اسپانسری دارد که برای انتشار آن پولی پرداخت کرده است. در این مدل از آگهی‌ها به صورت مستقیم گفته نمی‌شود که تبلیغ‌کننده برای انتشار این مقاله پولی پرداخت کرده؛ اما سعی‌ای در پنهان کردن این موضوع نیز نمی‌کند. درچنین تبلیغی تنها بخشی از محتوا به معرفی برند تبلیغ‌کننده می‌پردازد و اکثریت متن هدف آموزش دارد. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین فرم‌های تبلیغات است زیرا خواننده با مطالعۀ یک آن چیزی جدید یاد می‌گیرد یا با ابزارها و راه‌حل‌های مختلف آشنا می‌شود. از این روست که این روش به عنوان راهی ارزشمند در تبلیغات و افزایش آگاهی و تبادلات یک برند شناخته می‌شود.

چرا باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنیم؟

در هنگام استفاده از رپورتاژ آگهی یک تکنیک تبلیغاتی را به کار می‌بندید که برند شما را در معرض چشم‌های مخاطبان قرار می‌دهد و آنها را به وبسایت یا صفحات اجتماعی شما هدایت می‌کند. در ادامه برخی از بزرگترین مزایای رپورتاژ آگهی را توضیح می‌دهیم.

هدایت مشتریان :

بعد از نوشتن یک رپورتاژ آگهی باید با کسب و کاری که فعالیتش با صنعت شما هم‌خوانی دارد تماس بگیرید و از آنها بخواهید که رپورتاژ آگهی شما را منتشر کند. انتخاب منبع درست موضوعی نسبتاً حساس است؛ زیرا باید ارتباطی منطقی میان کسب و کارهایتان وجود داشته باشد. از طرف دیگر آنها نیز باید به انتشار مقالۀ شما تمایل نشان دهند. درصورتی که منبع درستی را انتخاب کنید، مخاطبان آنها که احتمالاً به موضوعات مربوط به صنعت شما علاقه‌مند هستند، با برند شما آشنا می‌شوند و احتمال اینکه بخواهند از محصولات و خدماتتان استفاده کنند افزایش پیدا می‌کند. در این روش تعداد کافی‌ای از مخاطبان وبسایت منبع را به وبسایت خود هدایت می‌کنید و تعداد بازدیدها و مخاطبانتان را افزایش می‌دهید.

افزایش آگاهی برند :

شاید در برنامۀ تبلیغاتی خود سرمایه‌ای را برای تبلیغات پولی کنار گذاشته باشید. اما اگر قصد دارید اثرگذاری برندتان را از شبکه‌های اجتماعی یا تبلیغات تلویزیونی فراتر ببرید شاید رپورتاژ آگهی گزینۀ خوبی برای شما باشد. معمولاً هزینۀ انتشار تبلیغات این چنینی از روش‌های دیگر کمتر است. پس با این انتخاب می‌توانید در هزینه‌های تبلیغات خود صرفه‌جویی کنید. از طرف دیگر این مقاله برای همیشه روی وبسایت میزبان باقی می‌ماند پس عمر این تبلیغات بسیار طولانی‌تر از روش‌های دیگر است. شما تنها یک بار هزینۀ نشر رپورتاژ آگهی را پرداخت می‌کنید اما این تبلیغ برای مدتی طولانی روی اینترنت است و این احتمال دیده شدن تبلیغ را حتی در آینده افزایش می‌دهد. این امر می‌تواند منجر به هدایت بازدیدکنندگان به صورت همیشگی به وبسایتتان شود.

هدف گذاری دوبارۀ مشتریان فعلی :

اگر تصمیم گرفته‌اید که از رپورتاژ آگهی برای تبلیغات برندتان استفاده کنید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید هدف‌گذاری بهتری برای پیدا کردن جامعۀ هدف خود داشته باشید. رپورتاژ آگهی چه زمانی و در کجا منتشر می‌شود و چگونه می‌توانید محتوایی را در آن بگنجانید که برای مشتریان فعلیتان نیز سودمند باشد؟

شاید رپورتاژ آگهی شما در قالب یک مصاحبۀ ویدیویی با یکی از افراد تأثیرگذار در صنعتتان باشد، چیزی که مخاطبان را به راحتی جذب کرده و آنها را به تعامل داشتن با محتوای تبلیغاتی تشویق کند. می‌توانید این ویدیو را روی صفحات اجتماعی خود پست کنید و نشان دهید که با بزرگان صنعت خود در ارتباط هستید و با آنها همکاری دارید. این امر سبب انتقال اعتبار به شما می‌شود و وجهۀ کسب و کارتان را بهبود می‌دهد. شاید تصمیم بگیرید که این مصاحبۀ ویدیویی را برای لیست ایمیلتان بفرستید. این افراد احتمالاً مشتریان وفادار شما هستند و با دیدن این ویدیو باری دیگر روی لینک‌ها دانلود کرده و ترافیک صفحاتتان را بالا می‌برند. می‌توانید از مشتریان بخواهید که پست را در صفحات خود به اشتراک بگذارند و نام کمپانی را زیر آن تگ کنند. این کار به افزایش آگاهی برندتان کمک شایانی می‌کند و باعث دیده‌شدن تبلیغات توسط افراد بیشتری می‌شود. محتوایی که خود کاربران راجع به کسب و کار شما می‌گذارند یکی از بهترین راه‌ها برای رساندن صدای مشتریان راضی کسب و کارتان به گوش کاربران دیگر است. از طرف دیگر نظر آنها راجع به خدمات و محصولات شما در ذهن مخاطبان اثر واقعی‌تری به جا می‌گذارد.

چگونه یک رپورتاژ آگهی باکیفیت بنویسیم؟

در ابتدا در نظر داشته باشید که متن رپورتاژ را با هدف ارائۀ ارزش بنویسید و نه صرفاً با نیت معرفی کردن برند. هدف رپورتاژ برخلاف مدل‌های دیگر تبلیغات ایجاد سر و صدا و هیجان برای برند نیست و تم کلی آن مانند یک پست بلاگ ساده است که از نکات آموزشی و مطالب مفید تشکیل شده است. پس برای نوشتن محتوای رپورتاژ به این فکر کنید که بهترین خدمتی که از این طریق می‌توانید به جامعۀ هدف خود برسانید چیست. برای مثال اگر هدفتان از نوشتن رپورتاژ معرفی محصول جدیدتان به مخاطبان است می‌توانید تمامی محصولات رقیب را در آگهی معرفی کنید و به دلایل برتری محصول خود بپردازید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که زمانی که موضوع رپورتاژ را انتخاب کردید سعی کنید فقط راجع به این موضوع بپردازید و از نوشتن راجع به حواشی بپرهیزید. زمانی که فرایند نوشتن تمام شد به عقب برگردید و دوباره متن را بخوانید و ببینید که آیا توانسته‌اید سوالی که در ابتدا در نظر داشتید را پاسخ دهید. در انتخاب سرتیتر مقاله نیز احتیاط لازم را به خرج دهید و سرتیتری را انتخاب کنید که معرفی کنندۀ مناسبی برای موضوع محتوا باشد و علاوه بر این توجه خواننده را نیز به خود جلب کند. در متن مقاله نیز باید سعی کنید که سوال‌های مشتریان را پاسخ دهید و راه‌حلی برای مشکلات احتمالی آنها ارائه دهید تنها در این صورت است که خواندن رپورتاژ به آنها حس مثبتی می‌دهد و آنها را به برقراری مکالمه با کسب و کارتان ترغیب می‌کند.

درست است که هدف شما از نوشتن رپورتاژ ارئۀ ارزش است اما همزمان برای تبلیغ این کار را انجام داده‌اید. پس حتماً قسمتی از محتوا را صرف تشویق خواننده به تعامل با رپورتاژ کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت مکالمه از سوی مخاطب قرار دادن پرسش‌هایی جذاب در انتهای محتوا و آزمایش کردن دانش اوست. این کار برای خواننده جنبۀ سرگرمی نیز دارد و حس تعامل و مرتبط بودن را به او انتقال می‌دهد. یکی از نکاتی که در هنگام نوشتن رپورتاژ باید از آن بپرهیزید این است که فقط و فقط راجع به کسب و کار و محصولات یا خدماتتان سخن بگویید و از خود تعریف کنید. این کار جنبۀ تولید ارزش را از بین برده و رپورتاژ را به یک تبلیغ متنی بی‌روح تبدیل می‌کند. به همین دلیل است که باید هدفتان از نوشتن این متن را ارائۀ مطالبی ارزشمند بگذارید که خواننده نتواند در جای دیگری آن را بیابد. تنها در این صورت است که برندتان اعتبار و احترام می‌یابد و مخاطبان را به مشتریان تبدیل می‌کند.

سخن آخر

نوشتن رپورتاژ راهی خلاقانه و کم هزینه برای افزایش آگاهی راجع به برندتان و معرفی محصولات و خدماتی است که ارائه می‌دهید. رپورتاژ خوب و تعامل برانگیز تبلیغی ارزشمند و مفید است که حداقل یکی از مشکلات مخاطب هدفتان را حل می‌کند و آنها را به خریدن محصولات شما ترغیب می‌کند. اگر در نوشتن رپورتاژ سررشته ندارید با گروه تهران ادورتاز تماس بگیرید و از خدمات رپورتاژ آگهی متخصصان این گروه استفاده کنید.