اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * دیجیتال مارکتینگ * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * دیجیتال مارکتینگ * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
دیجیتال مارکتینگ در تهران ادورز

دیجیتال مارکتینگ

امروزه دیگر کمتر کسب و کاری دیده می‌شود که از ابزارهای آنلاین و شبکه‌های مجازی برای دیده شدن و فروش محصولات و خدمات خود استفاده نکند و هر مغازۀ کوچک و محلی‌ای نیز یک نسخۀ دیجیتال از کسب و کارش را روی فضای آنلاین راه‌اندازی کرده است.

اگر می‌خواهید از این قطار جا نمانید از خدمات دیجیتال مارکتینگ تهران ادورتایز استفاده کنید و موفقیت سریع و پایدار کسب و کارتان را تضمین کنید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ فروش خدمات و محصولات از طریق کانال‌های آنلاین مثل شبکه‌های اجتماعی، وبسایت، اپلیکیشن‌های موبایل و غیره است. در واقع می‌توان گفت که دیجیتال مارکتینگ شامل هر نوع تبلیغاتی است که با استفاده از دستگاه‌های الکترونیک انجام می‌شود.

مارکتینگ یا بازاریابی به هر نوع برنامه‌ریزی و عملی اشاره دارد که یک شرکت با پیاده‌سازی آنها قصد دارد محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ کند و علاوه بر اینها قیمت سهام شرکت خود را افزایش دهد. یعنی تنها هدف دیجیتال مارکتینگ افزایش فروش محصولات و خدمات نیست و این فرایند روی اعتبار و شهرت شرکت‌ها و کسب و کارها تأثیر عمیقی می‌گذارد.

دیجیتال مارکتینگ فرایندی است که در آن از قواعد و اصول مارکتینگ سنتی استفاده می‌شود اما تمامی این قوانین در چارچوبی کاملاً جدید و دیجیتال اجرا می‌شوند. به دلیل دسترسی به طیف وسیع‌تری از کاربران در فضاهای مجازی و حذف موانع جغرافیایی بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهای امروزی از این فضا برای انجام تبلیغات خود استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که این سبک از بازاریابی بعد از پیشرفت و تکامل تکنولوژی اینترنت و در سال 1990 شروع شد و خیلی سریع محبوبیت فراوانی پیدا کرد. کسب و کارها برای تضمین موفقیت خود نیاز به ترکیبی از تبلیغات جذاب و به‌روز، فروش در ابعاد بزرگ و قابلیت تحویل کالاها و خدمات به مشتریان خود دارند.

مزایای دیجیتال مارکتینگ چیست؟

با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ تهران ادورتایز شما این فرصت را پیدا می‌کنید که تمام تلاش‌ها و تمرکز خود را روی محصولات و خدماتی بگذارید که احتمال فروش آنها بالاتر باشد.

دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با دیگر راه‌های بازاریابی بسیار مقرون به صرفه‌تر است و باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود. دیجیتال مارکتینگ به شما اجازه می‌دهد در حوزۀ فعالیت خود دیده شوید و با همکاران خود رقابتی سالم داشته باشید. دیجیتال مارکتینگ فعالیتی قابل اندازه‌گیری است یعنی به راحتی می‌توانید بازخورد و بهینگی تبلیغات خود را اندازه‌گیری کنید و اصلاحات لازم را راحت‌تر و به موقع پیاده کنید. در کل تغییر دادن و اصلاح استراتژی تبلیغات دیجیتال بسیار ساده‌تر از روش‌های سنتی است و انعطاف‌پذیری بیشتری دارد.

یکی از جذاب‌ترین مزایای دیجیتال مارکتینگ این است که به شما این امکان را می‌دهد که در تمامی مراحل با مشتری خود در ارتباط بمانید و از او بازخورد دریافت کنید.

مدل‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ

در دنیای تبلیغات، تخصص‌های زیادی برای طراحی استراتژی دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. در ادامه برخی از این روش‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو بیشتر یک ابزار تبلیغاتی است تا یک روش تبلیغات. در واقع می‌توان سئو را به علم و هنر جذاب‌سازی مطالب صفحات یک وبسایت برای موتورهای جستجو تشبیه کرد. توجه کنید که سئو ترکیبی از علم و هنر است. سئو یک علم است زیرا انجام آن نیازمند تحقیقات هدفمندی است برای پیدا کردن عوامل مختلفی که شما را در صدر لیست موتورهای جستجو می‌نشاند. از طرف دیگر یک هنر است زیرا نیازمند تجربه و خلاقیت است.

مهم‌ترین عناصر در هنگام سئو کردن یک وبسایت شامل موارد زیر است:

کیفیت محتوا

میزان به فعالیت وا داشتن کاربر یا انگیجمنت

موبایل پسند بودن محتوا و وبسیات

تعداد و کیفیت لینک‌ها

در سئو هیچ قانون ثابتی وجود ندارد زیرا الگوریتم‌های موتورهای جستجو همواره در حال تغییر هستند به همین دلیل مهم است که در این زمینه همیشه خود را به‌روز نگه دارید. علاوه بر این باید همواره عملکرد پیج‌های خود را زیرنظر داشته باشید اصلاحات لازم را به‌موقع پیاده کنید.

تبلیغات محتوامحور

سئو یکی از مهم‌ترین عوامل در تبلیغات محتوامحور است. در این روش باید محتوای ارزشمند و مرتبط با حوزۀ فعالیتتان برای مخاطبان هدف شما آماده شوند. محتوایی که برای آنها سودمند باشد و به راحتی در دسترس آنها قرار گیرد.

هدف تبلیغات محتوامحور جذب کلیک‌های بیشتر است که در نهایت به افزایش مشتریان وبسایت منجر می‌شود. در این روش شما ارزش را در قالب متن و در برخی از موارد در قالب تصویر به‌ صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌دهید و آنها را به مشتریان خود تبدیل می‌کنید.

امروزه تبلیغات محتوامحور اهمیت فراوانی پیدا کرده است و علم آمار این ادعا را ثابت می‌کند:

– 84% از مشتریان از کسب و کارها انتظار دارند که آنها را سرگرم کنند و یا مطالب آموزشی در اختیار آنها قرار دهند.

– 62% از شرکت‌هایی که حداقل 5000 کارمند دارند به ‌صورت روزانه محتوا تولید می‌کنند. توجه داشته باشید که اینها رقیبان شما هستند.

– 92% از بازاریابان باور دارند که محتوایی که تولید می‌کنند یکی از مهم‌ترین دارایی‌های شرکت آنهاست.

با وجود اینکه این روش از تبلیغات بسیار کارآمد است، ممکن است اجرا کردن آن نیاز به دانش و مهارت و ذوق زیادی داشته باشد. در صورتی که محتوایی که تولید می‌کنید واقعاً ارزشمند و مرتبط با حوزۀ فعالیت کسب و کارتان باشد، می‌تواند باعث شود که مشتریانتان رابطۀ عمیقی با شما برقرار کنند و برای همیشه به شما وفادار بمانند.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی باعث هدایت ترافیک کاربران به سمت صفحات شما و افزایش آگاهی برند شما می‌شود. این اتفاق با تعامل مردم در فضای آنلاین و شبکه‌های مجازی اتفاق میفتد. در حال حاضر محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی شامل اینستاگرام، تلگرام، یوتوب، توییتر و فیسبوک هستند. بنابراین برای اینکه تبلیغات شما زودتر به نتیجه برسد باید به این پلتفرم‌ها توجه کافی داشته باشید تا بتوانید به تعداد بیشتری از مخاطبان دسترسی داشته باشید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی شامل پست کردن تبلیغات روی پلتفرم‌های مختلف است در این روش شما به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شود و کاربر را به وبسایت شما هدایت کند باید مبلغی را بپردازید. کمپین‌های تبلیغات کلیکی بیشتر از یک اکشن را هدف قرار می‌دهند. این اکشن‌ها مانند یک مکالمه دیده می‌شوند و ممکن است تراکنشی یا غیرتراکنشی باشند. برای مثال در صورتی که کاربر از وبسایت شما خرید انجام دهد به عنوان یک مکالمه شناخته می‌شود. علاوه بر خرید درصورتی که کاربر در خبرنامه ثبت نام کند یا با دفتر شما تماس برقرار کند نیز یک مکالمه در نظر گرفته می‌شود. اینکه هدف شما دریافت کدام یک از انواع مکالمه است کاملاً به انتخاب شما بستگی دارد. شما می‌توانید این اکشن‌ها را از طریق وبسایت خود پیگیری کنید و عملکرد کمپین تبلیغات کلیکی خود را تحت نظر داشته باشید.

برای استفاده از انواع تبلیغات گروه بازاریابان دیجیتال تهران ادورتایز مشخصات و درخواست خود را برای ما بفرستید و با تیم مجرب و متخصص در ارتباط باشید.