اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه کسب و کار و سبک زندکی

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * کسب و کار و سبک زندکی * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * کسب و کار و سبک زندکی * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
کسب و کار و سبک زندکی در تهران ادورز

کسب و کار و سبک زندگی

خدمات کسب و کار و سبک زندگی تهران ادورتایز خدماتی چندجانبه برای شما و کسب و کارتان است و حوزه‌های مختلفی از زندگی حرفه‌ای و شخصی شما را دربر می‌گیرد.

این خدمات مخصوص کسانی است که در مدیریت کارهای حقوقی، شخصی، مالی و غیره نیاز به کمک دارند و قصد دارند با کمک یک دستیار مجرب برنامه‌های خود را جلو ببرند. خدمات کسب و کار و سبک زندگی تهران ادورتایز شامل بخش‌های مختلفی است که در ادامه همۀ آنها را بررسی می‌کنیم.

دستیار مجازی

دستیار مجازی شخصی است که معمولاً از راه دور برای شما و کسب و کارتان خدمات اجرایی ارائه می‌دهد. برای مثال می‌توانید برنامه‌ریزی‌های خود یا دسته‌بندی مدارک، هماهنگی‌های لازم برای قرارهای کاری و شخصیتان را به دستیار شخصی خود بسپارید.

اینکه دستیار مجازی شما دقیقاً چه کارهایی را برایتان انجام می‌دهد کاملاً بستگی به کسب و کار و سبک زندگی شما دارد. با دریافت این خدمات از تهران ادورتایز می‌توانید با هزینۀ اندکی کارهای شرکتی و شخصی‌ای را که وقتی برای انجام آنها پیدا نمی‌کنید و یا نمی‌دانید به چه کسی محول کنید به دستیار شخصیتان بسپارید. از آنجا که این دستیار به‌صورت دورکاری برای شما کار می‌کند نیازی نیست هزینه‌ای برای خرید یک میز و سیستم کامپیوتری برای شروع کار او بپردازید و شما تنها هزینۀ خدماتی که از آن استفاده می‌کنید را متقبل می‌شوید. در نتیجه این روش می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش داده و به شما کمک کند تا تمرکزتان را روی کارهایی که در اولویت هستند بگذارید.

مشاورۀ مالی

متخصصان امور مالی تهران ادورتایز به شما در مورد اینکه بهتر است با پول و سرمایۀ خود چه بکنید مشورت می‌دهند و به شما در تصمیم‌گیری‌های مالیتان کمک می‌کنند. این تصمیم‌گیری‌ها ممکن است راجع به فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید یا استفاده از موقعیت‌های کسب سود در سرمایه‌های پیشین شما باشد.

مسئولیت مشاوران مالی معمولاً فراتر از اجرای معاملات است، آنها با دانش و تخصصی که در زمینۀ امور مالی دارند به شما کمک می‌کنند تا به اهداف مالیتان رسیده و بیشترین سود را از سرمایۀ خود دریافت کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که خدمات مشاورۀ مالی تنها مخصوص افراد ثروتمند نیست و هر شخص یا کسب و کار کوچکی نیز می‌تواند از این خدمات بهره‌ ببرد. تنها کافیست برنامۀ مالی خود برای ده سال آینده را به یکی از مشاوران مالی تهران ادورتایز بگویید. او بعد از شنیدن اهداف و ارزش‌های شما بهترین برنامه را برای رسیدن به آنها تهیه کرده و شما را در این مسیر همراهی می‌کند.

مشاورۀ حقوقی

مشاوران حقوقی تهران ادورتایز با استفاده از دانش خود در حوزۀ امور حقوقی و قانونی به کسب و کارها در افزایش بهینگی و سودآوری فرایندهای قانونیشان یاری می‌رسانند. این مشاوران با مشاوره دادن راجع به نقشۀ راه و امور حقوقی شرکت‌ها دائماً برای آنها مدیریت خطر می‌کنند و از آنها دربرابر دردسرهای حقوقی ناخواسته محافظت می‌کنند. شما می‌توانید تمامی امور مالیاتی خود را به مشاور حقوقی خود بسپارید و مطمئن باشید که بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد. علاووه بر اینها مشاور حقوقی می‌تواند مدیریت اسناد و مدارک حساس شرکت شما را برعهده گرفته و شما را در جلسات کاری و دادگاهی حساس همراهی کند.

آموزش و مشاوره

اگر قصد دارید برای خودتان یا کسب و کارتان یک برنامۀ آموزشی بگذارید این خدمات مناسب شماست. برای یاد گرفتن مهارت‌ها و نرم‌افزارها یا یک زبان جدید از متخصصان آموزشی ما کمک بگیرید. متخصصان ما می‌توانند یک برنامۀ آموزشی جامع و جذاب برای کارمندان شما ترتیب ببینند یا طی جلسات خصوصی یک دانش یا مهارت جدید را به شما یاد بدهند. در این بخش علاوه بر دریافت محتوای آموزشی می‌توانید از پشتیبانی متخصصین نیز بهره برده و سوال‌ها و اشکالاتی که در ادامۀ مسیر به آن برمی‌خورید را با کمک آنها رفع و رجوع کنید.

معماری و ساخت

معماری شامل فرایندهای مربوط به طراحی و ساخت سازه‌هاست. معماری بخشی جدانشدنی از فرهنگ‌ها و سبک هوشمندانه‌ای از هنر است. برای ساخت یک سازۀ ساختمانی به حضور افراد متخصص و مجرب زیادی نیاز است. تمامی مراحل طراحی، اصلاح طرح، انتخاب موقعیت جغرافیایی و تمامی مراحل مربوط به ساخت ساختمان فرایندی پیچیده و چندجانبه است که به نیروی کار زیادی نیاز دارد.

با استفاده از خدمات معماری و ساخت تهران ادورتایز می‌توانید تمامی این مراحل را به دست کاردان سپرده و شما تنها به عنوان ناظر پروژه بر روی درست پیش رفتن کارها نظارت کنید.

طراحی داخلی و خارجی

مسئولیت‌هایی که یک طراح برعهده دارد شامل تکمیل یک پروژۀ طراحی از ابتدایی‌ترین مرحله تا پایان کار است. متخصص موردنظر تمامی مواد اولیه و نیازهای پروژه را مشخص کرده و در یک گزارش به شما تحویل می‌دهد. علاوه بر اینها او با در نظر گرفتن نیاز مشتری و کاربرد فضا طرحی مشخص و مربوط با اهداف مشتری می‌ریزد و مراحل اجرایی آن را پیش می‌برد. یکی دیگر از وظایف متخصصین طراح داخلی و خارجی برآورد هزینه‌ها و به‌دست آورد تخمینی از سرمایۀ لازم برای تکمیل پروژه است. تیم طراحان ما مسئولیت سوپروایزری پروژه را نیز برعهده می‌گیرند و بین اعضا و بخش‌های مختلف تیم هماهنگی ایجاد می‌کنند.

در واقع می‌توان گفت که کاری که طراح داخلی و خارجی انجام می‌دهد این است که با توجه به کاربردی که برای اتاق یا فضایتان در نظر دارید طرحی می‌ریزد. آنها ابتدا با ارئۀ یک یا چند اسکچ دستی یا دیجیتال ایده‌های خود را به شما منتقل کرده و سپس در یک جلسه نظرات شما را شنیده و تغییرات لازم را اجرا می‌کند و طرح اصلاح شده را دوباره برای شما ارسال می‌کند. در این مرحله جزئیات مربوط به هزینه‌ها مواد اولیه و نیروی کار مورد نیاز مشخص شده و در نهایت پس از تأیید کارفرما یا کارفرمایان طرح آمادۀ اجراست. 

سخن آخر

همان طور که در بالا توضیح دادیم خدمات کسب و کار و سبک زندگی تهران ادورتایز خدماتی جامع است که با استفاده از آنها می‌توانید زندگی شخصی و حرفه‌ایتان را بهینه‌تر توسعه دهید. برای استفاده از هر یک از خدمات بالا نام و مشخصات خود یا کسب و کارتان را به همراه خدمات درخواستی در پنل زیر وارد کنید.