اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه دیتا اینتری

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * دیتا اینتری * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * دیتا اینتری * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
دیتا اینتری در تهران ادورز

مقدمه

دیتا اینتری یک شغل پراسترس و نیازمند دقت و توجه بسیار است. متخصصان و مدیران شرکت‌ها برای تحلیل داده‌های کسب و کار خود به افرادی نیاز دارند که این مسئولیت را پذیرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات را در اختیار ایشان قرار دهند. علاوه بر این با توجه به میزان حساسیت داده‌های موردنظر اعتماد کردن به فردی که وظایف دیتا اینتری به او واسپاری ‌شود، اصلاً کار ساده‌ای نیست. با استفاده از خدمات دیتا اینتری تهران ادورتایز می‌توانید این کار حساس را به کاردان آن بسپارید. متخصصین تهران ادورتایز اطلاعات موردنیاز شما را در کوتاه‌ترین زمان و با دقت و کیفیت بالا تکمیل و برایتان ارسال می‌کنند. 

دیتا اینتری چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، دیتا اینتری مسئولیت وارد کردن داده‌ها در یک پایگاه داده است. با وجود اینکه ممکن است این کار بسیار ساده به‌نظر آید اما به مهارت‌های خاص خود نیاز دارد. مدل این داده‌ها با توجه به زمینۀ فعالیت کسب و کارها تغییر می‌کند و می‌تواند هر شکل و فرمی به خود بگیرد.  برای مثال در شرکت‌های بازاریابی محتوای داده‌ها می‌تواند شامل جزئیات مربوط به فاکتورها، مشخصات مشتریان و کالاها و خدمات ارائه‌شده باشد. این داده‌ها می‌توانند در قالب عدد یا حروف و یا ترکیبی از این دو باشند.

سخت‌ترین بخش شغل دیتا اینتری چیست؟

افرادی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند معمولاً فشار زیادی را از جانب کارفرما تحمل می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی یک متخصص دیتا اینتری دقت بالا و توجه زیاد به جزئیات است. داده‌هایی که یک متخصص دیتا اینتری وارد می‌کند، توسط مدیران و کارشناسان تخصصی مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد؛ پس صحیح و دقیق بودن داده‌ها و گزارش‌ها اهمیت فوق‌العاده‌ بالایی دارد.  کسب و کارهایی که با امور مالی و امنیتی سر و کار دارند در پیدا کردن فرد معتمدی که داده‌هایشان را طبقه‌بندی کند همواره دچار مشکل هستند. هدف ما در تهران ادورتایز متصل کردن کسب و کارهای مختلف به متخصصین دیتا اینتری و کمک کردن به آنها در تهیۀ گزارشی دقیق و با جزئیات از بخش‌ها و فرایندهای مختلف آنهاست.

مزایای شغل دیتا اینتری چیست؟

یکی از جالب‌ترین نقاط قوت متخصصان دیتا اینتری این است که می‌توانند در هر حوزۀ کاری فعالیت کنند و با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندند. سازمان‌های مالی برای وارد کردن داده‌های مربوط به پرداخت‌ها و واریزها، مالیات‌‌ها و حساب‌های مختلف خود به این متخصصین نیاز دارند. شرکت‌های دولتی نیز برای ثبت مراحل اداری به حداقل یک متخصص دیتا اینتری نیازمندند. علاوه بر اینها حضور چنین متخصصی در کلینیک‌های پزشکی برای ثبت اطلاعات بیماران و روند درمانی آنها می‌تواند کمک شایانی به کیفیت خدمات ارئه‌شده کند. 

وظایف یک متخصص دیتا اینتری چیست؟

یک متخصص دیتا اینتری وظایف و مسئولیت‌های متعددی دارد. در ادامه برخی از آنها را بررسی می‌کنیم.

1- گردآوردی و ثبت داده‌ها

یک متخصص دیتا اینتری اطلاعات مختلف را از بخش‌های مختلف یک سازمان جمع‌آوری کرده و به صورت گزارشی یکپارچه و قابل مطالعه و تحلیل تحویل می‌دهد. این گزارش‌ها می‌توانند به‌صورت نمودار، جدول یا گراف باشند. با دسته‌بندی داده‌ها و نمایش آنها در قالب‌ تصاویر تحلیل اطلاعات ساده‌تر خواهد شد. 

2- اعتبارسنجی داده‌ها

یکی از مسئولیت‌های متخصص دیتا اینتری تضمین مداوم درستی داده‌های سازمان‌ها و شرکت‌هاست. او باید خطا‌ها را پیدا و تصحیح کرده یا به کارفرمای خود گزارش دهد. 

3- مدیریت ذخیرۀ داده‌ها

با توجه به کسب و کار شما داده‌ها می‌توانند در قالب مدارک دیجیتال یا اسناد پرینت‌شده تهیه شوند. با توجه به اهمیت و حساسیت این اطلاعات ذخیرۀ یک نسخۀ پشتیبان برای تمامی فایل‌ها حائز اهمیت است. یکی دیگر از نکات مهم در این شغل ذخیرۀ فایل‌ها و مدارک در جایی امن و مطمئن است.

4- وظایف اداری 

برخی از متخصصین دیتا اینتری وظایف دیگری نیز برعهده دارند. این وظایف شامل پاسخگویی به تلفن‌ها، آماده‌سازی برنامه‌های سازمان، تهیه و توزیع نامه‌ها و ایمیل‌ها، به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها و به‌روزرسانی پایگاه داده‌های کسب وکارهاست.

مهارت‌های مورد نیاز در شغل دیتا اینتری:

یک متخصص دیتا اینتری موفق باید مهارت‌‌های چشمگیری در زمینه‌های ذکر شده داشته باشد:

1- انجام مراحل اداری

2- توجه به جزئیات

3- توانایی کار کردن با بخش‌های مختلف شرکت

4- مهارت ارتباط با مشتریان

5- انعطاف و باز بودن نسبت به تغییرات

6- توانایی کار کردن به صورت مستقل

7- صبوری و قابلیت حفظ آرامش در شرایط استرس‌زا

8- استفاده از نرم‌افزارهای مختلف کامپیوتری

9- مهارت پردازش داده‌ها و حل معادلات ریاضی

10- آگاهی کافی از علم آمار

11- تایپ سریع

دیتا اینتری در عصر جدید :

با توجه به پیشرفت تکنولوژی متخصصین دیتا اینتری دیگر داده‌ها را با دست وارد نمی‌کنند و با مدارک فیزیکی سر و کار ندارند. در عوض آنها با اسکن کردن مدارک و با استفاده سیستم‌های نویسه‌ خوان نوری و نشان شناسی نوری (OCR/OMR) مدارک را به صورت دیجیتال مطالعه کرده و داده‌ها را به‌صورت الکترونیکی پردازش می‌کنند. اما درنظر داشته باشید که دقت این سیستم‌ها با توجه به کیفیت مدارک اسکن شده متغیر است. به همین خاطر است که حتی با وجود این تکنولوژی‌، سازمان‌ها هنوز هم به یک متخصص دیتا اینتری برای به‌دست آوردن داده‌های دقیق و صحیح و قابل اعتماد نیاز دارند. 

دقت گزارش‌های شخصی و اطلاعات امور مالی و کلینیک‌ها بهداشت و درمان از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل توصیه می‌شود که گزارش‌های به دست آمده چندین بار بررسی شوند تا از بروز خطاها و اشتباهات جلوگیری شود. وجود چنین خطاها و اشتباهاتی می‌تواند صدمۀ بزرگی به اعتبار کسب و کار شما وارد کند. از این رو به هیچ وجه نباید وظایف دیتا اینتری را کوچک شمرد و یا نادیده گرفت. تهران ادورتایز با متخصصین فعال در حوزۀ دیتا اینتری اینجاست تا این مسئولیت خطیر را از روی دوش شما بردارد و به شما در تحلیل داده‌های سازمانی شما یاری رساند. 

در نتیجه مهم نیست که کسب و کار شما چیست و در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید بدون شک استفاده از خدمات دیتا اینتری تهران ادورتایز کیفیت، شفافیت و بهبود فرایندهای اداری و مالی شما را تسهیل خواهد کرد. با استفاده از این خدمات می‌توانید گزارشی دقیق و مطمئن از داده‌های شرکت خود در بازۀ زمانی تعیین‌ شده توسط شما دست پیدا کنید و از آنها در افزایش کارآمدی همه‌جانبۀ سازمان خود استفاده کنید. با افزودن این ابزار وجهۀ کاری خود را حرفه‌ای‌تر کنید و تمامی مدارک و اسناد ارزشمند را به طریقی امن ذخیره کنید. برای استفاده از خدمات دیتا اینتری تهران ادورتایز تنها کافیست مشخصات شرکت و جزئیات درخواست خود را وارد کرده و داده‌های خود را به دست متخصصین مجرب ما بسپارید.