اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه خرید بک لینک

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * خرید بک لینک * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * خرید بک لینک * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
خرید بک لینک در تهران ادورز

خرید بک لینک :

آیا سرعت رشد وبسایتتان حلزونی است و انگار تعداد مخاطبانتان تغییری نمی‌کند؟ شاید هم احساس می‌کنید محتوای خوبی که تولید می‌کنید به‌اندازۀ کافی دیده نمی‌شود. باید بدانید که این مشکل فقط برای شما نیست و کسب و کارهای زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در این مقاله قصد داریم یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین اقدامات در دیجیتال مارکتینگ را معرفی کنیم: بک لینک یا پیوند ورودی راهی مؤثر در افزایش بازدیدهای یک وبسایت است. در صورتی که این پیشنهادات را در وبسایتتان پیاده کنید به سرعت تأثیر آنها را در تعداد بازدید کنندگان آن مشاهده می‌کنید. برای راحت کردن کار خود می‌توانید از خدمات خرید بک لینک تهران ادورتایز استفاده کنید و محتوای با کیفیت خود را در دسترس طیف وسیع‌تری از مخاطبان قرار دهید.

بک لینک چیست؟

بک لینک به لینک‌هایی اشاره دارد که کاربر را از یک وبسایت به وبسایت دیگر هدایت می‌کنند. موتورهای جستجو مثل گوگل و بینگ تعداد و کیفیت بک لینک‌های یک وبسایت را شاخص مهمی در کیفیت محتوای درون آن می‌دانند زیرا نشان‌دهندۀ این است که وبسایت دیگری از کسب و کار شما حمایت می‌کند و آن را به رسمیت می‌شناسد. پیج‌هایی که تعداد بک لینک‌های بیشتری دارند رتبۀ بالاتری در نتایج موتورهای جستجو به دست می‌آورند و به کاربران بیشتری دسترسی دارند.

اهمیت بک لینک چیست؟

بک لینک‌ها در بازدهی فنون سئوی وبسایت شما تأثیر چشم‌گیری دارند و به همین دلیل بخش مهمی از سئو را تشکیل داده‌اند. اعتماد یکی از مهم‌ترین عواملیست که در تهیۀ بک لینک باید به آن دقت کنید. در صورتی که یک وبسایت شناخته شده و معتبر وبسایت شما را معرفی کند و بک لینکتان را در میان مطالبش قرار دهد برای کسب و کار شما امتیازی مثبت محسوب می‌شود. شهرت نیز عامل دومی  است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. گوگل لینک‌های خروجی را نشانی از محبوبیت وبسایت در نظر می‌گیرد. وجود تعداد زیادی از بک لینک‌ها با رتبۀ شما در موتورهای جستجو رابطۀ قوی و مستقیم دارد. دقت کنید که کیفیت بک لینک هم در اینجا مدنظر است. برای افزایش کیفیت بک لینک‌ها باید آنها را از وبسایت‌های مطرح و مرتبط به حوزۀ فعالیت کسب و کارتان تهیه کنید. این باعث می‌شود که گوگل شما را کسب و کاری معتبر و مورد قبول در صنعتتان تشخیص دهد و شما را به کاربران بیشتری پیشنهاد دهد.

انواع بک لینک :

در صورتی که از فالو لینک استفاده کنید به گوگل می‌گویید که وبسایتی که بک لینک را در صفحات خود گذاشته مورد تأیید شماست. در صورتی که این مدل از لینک‌ها را انتخاب کنید مقداری از اعتبار شما از دید گوگل به وبسایت مورد نظر منتقل می‌شود.

نوفالو لینک : این لینک‌ها برخلاف فالو لینک‌ها باعث انتقال اعتبار از وبسایت شما به وبسایت مقابل نمی‌شود؛ زیرا با فراهم کردن این لینک‌ها انگار می‌گویید که وبسایت موردنظر از نظر شما معتبر نیست و صرفاً برای مقصودی خاص و از روی اجبار بک لینک گذاشته‌اید.

لینک‌های پولی یا اسپانسری : ممکن است شما تصمیم بگیرید که با پرداخت مبلغی به یک اینفلوئنسر محتوای خود را پروموت کنید یا از او بخواهید که در پستی محصول یا خدمات شما را معرفی کنند. در صورتی که قصد انجام چنین کاری را دارید با انتخاب گزینۀ اسپانسر باید این موضوع را به اطلاع گوگل برسانید. با فعال کردن این گزینه از وبسایت خود در مقابل اثرات منفی احتمالی بک لینک محافظت می‌کنید.

لینک‌های یو جی سی : این مدل از لینک‌ها برای اولین بار در سال 2019 معرفی شدند. این لینک‌ها می‌توانند در فروم‌ها یا بخش نظرات وبسایت دیگر قرار گیرند. لینک‌های یو جی سی به گوگل می‌گویند که این بک لینک توسط یک کاربر منتشر شده است و نه یک متخصص.

حالا که با مدل‌های مختلف بک لینک آشنا شدیم ببینیم چگونه می‌توانیم کیفیت بک‌ لینک‌های یک وبسایت را افزایش دهیم.

افزایش کیفیت بک لینک‌ها :

با استفاده از ابزار حسابرسی بک لینک‌ها می‌توانید تعداد بک لینک‌های وبسایتتان را ردیابی کنید و با توجه به دومین‌هایی که آنها را منتشر کرده‌اند، ببینید وجود این بک لینک‌ها به نفع وبسایتتان تمام می‌شود یا به ضرر آن. در این ابزار دو فاکتور بسیار مهم تعریف شده است: امتیاز اعتبار و امتیاز مسموم. هدف شما باید این باشد که که بک لینک‌های خود را از منابعی بگیرید که امتیاز اعتبار بالایی دارند. با در نظر گرفتن موارد زیر می‌توانید بررسی کنید که آیا بک لینک‌هایی که فراهم کرده‌اید با کیفیت هستند یا بی‌کیفیت:

تعداد دومین‌هایی که به شما استناد کرده‌اند

مکان جای گیری لینک در وبسایت منبع

قرار گیری بک لینک در متن محتوا

اعتبار و کیفیت محتوای تولید شده توسط وبسایت منبع

لینک مسموم چیست؟

اگر از بک لینک‌های اشتباه استفاده کنید رتبۀ شما در موتورها جستجو کاهش پیدا می‌کند و در اعتبار کسب و کارتان تأثیر منفی می‌گذارد. بک لینک‌های مسموم معمولاً از وبسایت‌های نامعتبر و مشکوک می‌آیند. الگوریتم‌های گوگل در صورت مشاهدۀ چنین چیزی رتبۀ صفحۀ شما را کاهش می‌دهند. این مشکل معمولاً زمانی پیش می‌آید که از بک لینک‌های پولی استفاده می‌کنید اما گزینۀ اسپانسر را فعال نمی‌کنید.

از کجا بک لینک تهیه کنیم؟

درخواست از همکاران و شرکا

از تأمین‌کنندگان و شرکای کاری خود بخواهید در وبسایت خود یک لینک به وبسایت شما قرار دهند. شاید در حال حاضر نام کسب و کار شما در چند وبسایت‌ وجود داشته باشد. می‌توانید با این وبسایت‌ها تماس بگیرید و از آنها بخواهید نامتان را در قالب یک بک لینک ثبت کنند. از طرفی دیگر از آنجا که شما با این وبسایت و کسب و کارش در ارتباط هستید این بک لینک نتیجۀ مثبتی در تعداد بازدیدها و رتبۀ شما در الگوریتم‌های موتور جستجو خواهد گذاشت. این راه کم دردسرترین و کم هزینه‌ترین راه ایجاد بک لینک است.

پست‌های مهمان بنویسید

یکی دیگر از راه‌های سودمند در فراهم کردن بک لینک نوشتن یک پست هوشمندانه برای وبسایتی دیگر است. محتوایی که برای وبسایت دیگر تولید می‌کنید و وبسایتی که برای آن محتوا تولید می‌کنید هر دو مهم هستند. باید رابطه‌ای منطقی بین محتوا و فعالیت‌های شما وجود داشته باشد تا بک لینک مؤثر واقع شود. از طرف دیگر موضوع فعالیت وبسایت انتخابی باید با موضوع فعالیت شما در هماهنگی باشد.

خرید بک لینک

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تهیۀ بک‌ لینک‌های مؤثر و با کیفیت استفاده از خدمات خرید بک لینک تهران ادورتایز است. با این روش بدون نیاز به تحمل دردسرهای پیدا کردن وبسایت‌های مناسب و ارزیابی میزان اعتبار آنها تعداد کافی بک لینک برای وبسایتتان ایجاد کنید. برای این کار تنها کافیست با ارسال یک درخواست به همراه مشخصات کسب و کارتان با متخصصین تهران ادورتایز در تماس باشید.