اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه ترافیک وب سایت

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * ترافیک وب سایت * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * ترافیک وب سایت * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
ترافیک وب سایت در تهران ادورز

ترافیک وبسایت

هدایت ترافیک بیشتر به وبسایت‌ها یک هدف مشترک میان تمامی کسب و کارهای اینترنتی است. وبسایت شما مثل ویترین مغازۀ شماست جایی که مشتریانتان می‌توانند با شما و کسب و کارتان بیشتر آشنا شوند و از محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند. اینجا جایی است که شما در میان مخاطبانتان اعتماد ایجاد می‌کنید و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل می‌کنید.

برای جذب مشتریان طراحی یک سایت جذاب با رابط‌ها کاربری کارآمد کافی نیست و تا زمانی که کسی نباشد که از ویترین شما دیدن کند هیچ کدام از اینها به دردتان نمی‌خورد. پس با ارسال یک درخواست ساده با تیم مجرب تهران ادورتایز در تماس باشید و با کمک آنها ترافیک وبسایتتان را افزایش دهید.

چرا ترافیک وبسایت مهم است؟

امروزه حضور در فضای مجازی در موفقیت تمام مشاغل حتی برای کسب و کارهایی که به یک مکان فیزیکی وابسته هستند، اهمیت فراوانی دارد. کوچکترین دلیل این امر این است که تمامی کاربرانی که به وبسایت شما راه می‌یابند، مشتری بالقوۀ شما هستند، آنها تنها با ورود به وبسایت شماست که می‌توانند با شما و خدمات یا محصولاتتان آشنا شوند. کاربران اینترنتی تنها در این صورت است که ممکن است مشتری شما شوند. ترافیک وبسایت شاخص اصلی و نیروی محرکۀ رشد کسب و کارها است. ترافیک کافی به شما کمک می‌کند تا:

عملکرد کمپین‌های بازاریابی خود را ارزیابی کنید.

مخاطب‌های خود را بهتر بشناسید و از این شناخت در تصمیم‌گیری‌های و استراتژی‌های حرفه‌ای خود استفاده کنید.

سئوی وبسایت خود را بهتر کنید و اعتبار آن را از نظر الگوریتم‌های موتورهای جستجو افزایش دهید.

آگاهی برند و تعداد مشتریان و در نهایت میزان فروش محصولات یا خدمات خود را بیشتر کنید.

اما برای استفاده از تمامی این مزایا باید ترافیک درست را به وبسایت خود بکشانید.

فرق بین ترافیک رایگان و ترافیک باکیفیت در چیست؟

هر چه ترافیک وبسایت شما بیشتر باشد رتبۀ آن در موتورهای جستجو بالاتر می‌رود و همین امر برای شما ترافیک بیشتر می‌آورد. اما همزمان باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با افزایش ترافیک، تعاملات وبسایت نیز باید به صورت موازی افزایش پیدا کند. در صورتی که ترافیک یک وبسایت بالا رود اما نرخ مکالمات آن تغییری نکند یا اینکه بدتر کاهش یابد، نشان دهندۀ این است که ترافیک وبسایت کارآمد نیست. هدف اصلی شما این است که ترافیکی از کاربران درست و هدفمند را به وبسایت خود جذب کنید. اینها کاربرانی هستند که با وبسایت شما تعامل برقرار کرده و به مشتری شما تبدیل می‌شوند. در ادامه چند راه برای افزایش ترافیک وبسایت را برایتان شرح می‌دهیم.

خرید ترافیک سایت

خرید ترافیک سایت یکی از اقدامات مهمی است که یک وبمستر برای رنکینگ سایت انجام میدهد 

راه‌اندازی و بهینه‌سازی پروفایل کسب و کار در گوگل

تحقیقات نشان می‌دهند که کسب و کارهایی که یک پروفایل کاری کامل و مناسب در گوگل دارند تا هفت برابر ترافیک بیشتری دریافت می‌کنند. باید توجه داشته باشید که تمامی لینک‌های مربوط به صفحات وبسایت و شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان در این پروفایل ثبت شده باشد. بات‌های گوگل روز به روز باهوش‌تر می‌شوند پس اگر پروفایل کاری شما در این منبع تکمیل شده باشد احتمال اینکه مخاطبان بیشتری را به صفحاتتان هدایت کند افزایش می‌یابد. خوبی پروفایل کاری گوگل این است که کاملاً رایگان است و راه‌اندازی آن نیز کار راحتی است.

پیاده‌سازی قواعد سئو

سئو شامل مجموعه‌ای از قوانین و چارچوب‌هاست که با رعایت کردن آن می‌توانید رتبۀ وبسایتتان را از دیدگاه الگوریتم‌ موتورهای جستجو بالا برده و در صدر لیست نتایج جستجوی کاربران ظاهر شوید. برای این کار باید محتوای خوب تولید کنید لینک‌های مرتبط بسازید و روی تجربۀ کاربری وبسایت خود کار کنید. برای بهبود سئوی وبسایت خود می‌توانید از سئوکارهای مجرب تیم تهران ادورتایز کمک بگیرید.

نشر محتوای ارزشمند و به یاد ماندنی

دلیل اولی که یک کاربر روی لینک وبسایتتان کلیک می‌کند این است که می‌خواهد از شما یک چیز جدید یاد بگیرد یا از شما می‌خواهد که سرگرمش کنید. پس برای اینکه کاربران بیشتری وبسایت شما را انتخاب کنند باید روی محتوایی که درون صفحات مختلف وبسایت قرار می‌دهید کار کنید و سعی کنید محتوایی به‌ یاد ماندنی را برای آنها نشر کنید. تنها در این صورت است که کاربر دوباره به صفحۀ شما بازمی‌گردد و مشتری شما می‌شود.

انتشار پست مهمان

پست مهمان یکی از بهترین و کارآمدترین راه‌ها برای تولید پیوند ورودی یا بک لینک و کشاندن ترافیک از وبسایت‌های دیگر است. این کار تأثیر مثبتی در رتبۀ شما در موتورهای جستجو دارد. به همین دلیل است که باید در صنعت خود به روز باشید، تمامی رقبای خود را بشناسید و با آنها در تعامل باشید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف

شبکه‌های اجتماعی استخر عظیمی از کاربران آنلاین است. با فعالیت در این شبکه‌ها می‌توانید ترافیک با کیفیت پیدا کرده و آنها را به وبسایت خود هدایت کنید. به یاد داشته باشید که برای استفادۀ کامل از این ترافیک باید به‌صورت مداوم در شبکه‌های اجتماعی مجازی پست بگذارید، از هشتگ‌های مرتبط با حوزۀ فعالیتتان استفاده کنید، از نظر بصری صفحۀ جذابی بسازید و با افراد مؤثر در حوزۀ فعالیتتان تعامل داشته باشید.

تبلیغات

با استفاده از تبلیغات در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف شانستان برای بیشتر دیده‌ شدن را افزایش دهید. می‌توانید از مدل تبلیغات کلیکی استفاده کنید که در آن به ‌ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شما شود، باید مبلغی را پرداخت کنید. هرچه جامعۀ هدف این تبلیغات هوشمندانه‌تر انتخاب شود، کیفیت ترافیک وبسایتتان نیز بالاتر می‌رود.

راه‌اندازی هفته‌نامۀ ایمیلی

یکی از مؤثرترین راه‌ها برای افزایش ترافیک ارسال ماهانه هفتگی یا حتی روزانۀ محتوای جذاب و آموزشی از طریق ایمیل به کاربران است. حتی می‌توانید برای این کار یک نفر را استخدام کنید که برای شما محتوا بنویسد و ارتباط کسب و کار با مشتریان را در طول زمان حفظ کند. در هنگام ساخت این ایمیل‌ها به جذابیت متن و تصاویر نامه توجه کنید و هر بار ایمیلی جذاب و متفاوت برایشان ارسال کنید.

سخن آخر

راه‌های زیادی برای جذب ترافیک به وبسایت‌ها وجود دارد. برای اینکه بهترین و سریع‌ترین راه را برای رسیدن به ترافیک با کیفیت پیدا کنید با متخصصان گروه تهران ادورتایز در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید.

نمایش 361–381 از 381 نتیجه