اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه سئو

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * سئو * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * سئو * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
سئو در تهران ادورز

سئو

سئو چگونه کار می‌کند؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است و روندی است که در آن محتوای یک سایت به‌گونه‌ای بهبود می‌یابد که امکان دیده‌ شدن آن توسط کاربران در هنگام جستجو راجع به محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید در موتورهای جستجو بالا رود.

موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ با استفاده از بات‌ها در صفحات موجود در وب می‌گردند و اطلاعات موجود در آنها را جمع‌آوری کرده و آنها را در یک شاخص قرار می‌دهند. این شاخص مانند یک کتابخانۀ بزرگ است؛ زمانی که یک کلمه را جستجو می‌کنید بات‌ها دوباره دست به کار می‌شوند و در این کتابخانه می‌گردند تا بهترین نتیجه را برای شما پیدا کنند.

الگوریتم‌ها با آنالیز کردن صفحات موجود در شاخص و با در نظر گرفتن صدها عامل و سیگنال تأثیرگذار در رتبه‌بندی صفحات، ترتیبی را که صفحات مختلف در هنگام جستجوی کلمات کلیدی به کاربر نمایش داده می‌شود، مشخص می‌کنند. اگر مثال کتابخانه را در نظر بگیریم بات‌ها مانند یک مسئول کتابخانه عمل می‌کنند که در لحظه تمامی صفحات را بررسی کرده و می‌داند که جواب سؤال شما دقیقاً در کدام صفحات پیدا می‌شود.

دلیل اهمیت سئو در بازاریابی چیست؟

سئو یکی از بنیادی‌ترین بخش‌ها در دیجیتال مارکتینگ است. مردم سالانه تریلیون‌ها کلمه را در موتورهای جستجو وارد می‌کنند و اکثر مواقع نیز در این جستجوها به دنبال کالاها و خدمات خاصی می‌گردند. تحقیقات کاربران بزرگترین منبع ترافیک دیجیتال برای برندهاست و کامل کنندۀ دیگر کانال‌های تبلیغاتی شرکت‌ها محسوب می‌شود. افزایش دسترسی و رتبه‌بندی بالاتر در موتورهای جستجو از مهم‌ترین عوامل افزایش فروش و اعتبار کسب و کارهای بزرگ و کوچک است و تأثیر مستقیمی بر موفقیت یک برند دارد.

تفاوت اصلی سئو و تبلیغات پولی در این است که شما برای قرار گرفتن در صدر لیست نتایج جستجو نیازی نیست پولی پرداخت کنید و این رشد به صورت اورگانیک اتفاق میفتد.

برای مثال زمانی که یک نفر کلمۀ سوشی را در یک موتور جستجو وارد می‌کند یا به دنبال یک رستوران ژاپنی می‌گردد و یا قصد دارد طرز تهیه سوشی را یاد بگیرد. اگر شما یک وبسایت آشپزی دارید و طرز تهیۀ سوشی را در آن نوشته‌اید احتمالاً دوست دارید مردم بیشتری آن را بخوانند. برای اینکه کاربران بیشتری وارد سایت شما شوند و مقالاتتان را بخوانند باید صفحۀ شما رتبۀ بالایی در موتورهای جستجو داشته باشد. باید بدانید که رسیدن به این هدف به هیچ وجه کار ساده‌ای نسیت. این کار تخصص یک سئوکار حرفه‌ایست.

استراتژی‌های سئو

در سئو دو استراتژی اصلی برای بالا بردم مقام یک وبسایت وجود دارد. در استراتژی اول افراد با استفاده از تکنیک‌هایی سعی دارند الگوریتم را دور بزنند و راه میانبر را بروند. این استراتژی به سئوی کلاه سیاه معروف است. درست است که سئوی کلاه سیاه شما را خیلی زودتر به نتیجه می‌رساند اما عمر این موفقیت بسیار کوتاه است و بات‌ها دیر یا زود این استراتژی را تشخیص می‌دهند و رتبۀ شما را کاهش می‌دهند. حتی ممکن است وبسایتتان را در لیست سیاه خود قرار دهند و به این ترتیب تنبیهتان کنند.

در مقابل این استراتژی سئوی کلاه سفید وجود دارد که با وجود چالش‌هایی که دارد یک استراتژی بلند مدت برای موفقیت کسب و کارهاست. در این روش به جای تمرکز بر دور زدن الگوریتم و باتها شما باید تمرکز خود را روی مخاطبان قرار داده و بهترین محتوای ممکن را برای آنها تولید و منتشر کنید.

اشتباهات سئوی کلاه سیاه

کپی کردن محتوا: برخی ازسئوکارها برای بالا بردن رتبۀ صفحات در جستجوی یک کلمۀ کلیدی متن را چندبار کپی می‌کنند تا تعداد کلمات کلیدی را افزایش دهند. گوگل چنین سایت‌هایی را توبیخ می‌کند.

متن پنهان: این تکنیک شامل تکرار کلمات کلیدی و نوشتن آنها با رنگی است که از رنگ پس‌زمینه قابل تشخیص نباشد. این از مواردی است که جایگاه وبسایت را در لیست سیاه موتور جستجو تضمین می‌کند.

لینک‌گذاری ضعیف: لینک‌هایی که در صفحات قرار می‌دهید باید با موضوع محتوای سایت مرتبط باشد تا کاربرانی که وارد می‌شوند در هماهنگی با اهداف کسب و کارتان باشند.

سئوی موفق چه ویژگی‌هایی دارد؟

حالا برای رسیدن به یک سئوی خوب و موفق چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟ درک این نکات بسیار ساده است اما اجرا کردن آنها به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. سئو کاری نیست که یک روزه آن را انجام دهید و یک شبه به موفقیت برسید. یک سئوی موفق شامل تغییرات هدفمند و مداوم است؛ تا زمانی که موفقیت بلند مدت شما را تضمین کند.

محتوا

بیل گیتس در سال 1996 پیش‌بینی کرد که به زودی محتوا پادشاه دنیای مجازی می‌شود. پیش‌بینی‌ای که امروزه به حقیقت پیوسته است. دلیل این امر این است که کاربران گوگل زمانی خوشحال می‌شوند که جواب سوال‌های خود را پیدا کنند. پس می‌توان به این نتیجه رسید که اولین مسئولیت کسب و کارهای آنلاین نوشتن محتوایی است که برای کاربران ارزشمند باشد. یک محتوای خوب ساده، به‌روز و با کیفیت است.

انتخاب درست کلمات کلیدی

کلمات کلیدی نحوۀ لینک‌گذاری را مشخص می‌کنند و همچنین چگونگی پیاده‌سازی آنها اهمیت فراوانی دارد. برای انتخاب کلمات کلیدی درست باید ابتدا تحقیقات خود را کامل و پراستفاده‌ترین واژه‌ها و عبارات را برای گنجاندن در محتوا پیدا کنید.

HTML

HTML سایت شما یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازاریابی با سئو است. بدون تگ‌ها، سرتیترها و توضیحات مناسب موتورهای جستجو نمی‌توانند موضوع محتوای شما را به درستی درک کنند و آن را به دست مخاطبان برسانند.

معماری وبسایت

یک معماری هوشمندانه منجر به تجربۀ کاربری جذاب می‌شود که در بازاریابی سئو نقش پررنگی را ایفا می‌کند. راه ایده‌آل این است که پیش از خرید دومین وبسایت شرکتتان، معماری و تجربۀ کاربری آن را طراحی کنید و نقشۀ وبسایت خود را پیاده کنید. به این ترتیب به راحتی می‌توانید با کاربر ارتباط برقرار کنید و او را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید.

سخن آخر

همانطور که دیدید سئو اصلاً کار ساده‌ای نیست و نیاز به دانش و مهارت زیادی دارد. سئوی اشتباه می‌تواند منجر به قرار گرفتن وبسایت‌ها در لیست سیاه موتورهای جستجو شود؛ یعنی یک کابوس برای کسب و کار شما. اگر می‌خواهید از این خطرات در امان بمانید و وبسایت خود را در اولین نتیجۀ موتورهای جستجو ببینید با ارسال یک درخواست با متخصصین سئوکار تهران ادورتایز ارتباط برقرار کنید و این مسئولیت خطیر را به آنها بسپارید.