اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه پروموشن

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * پروموشن * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * پروموشن * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
پروموشن در تهران ادورز

پروموشن

برای رشد هر کسب و کاری به حضور مشتریان نیاز است. کسب و کارها برای رسیدن به مشتریان نیاز به پروموشن و بیشتر شناخته شدن دارند. چند سال پیش این کار با چاپ چند تراکت یا بروشور انجام می‌شد اما در دنیای دیجیتال امروز دیده شدن زمان و انرژی زیادی را طلب می‌کند. از طرف دیگر پیشرفت تکنولوژی ابزارهای بیشتری را در اختیار ما قرار داده و قابلیت‌های نامحدودی برای ما فراهم شده است تا برند خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان معرفی کنیم. این نامحدود بودن و تنوع ممکن است باعث گیجی و گمراهی کسب و کارها شود. اگر شما هم برای بیشتر دیده شدن برندتان با چالش روبرو هستید این مشکل را با دریافت خدمات پروموشن تهران ادورتایر حل کنید.

پروموشن چیست؟

در دنیای کسب و کار پروموشن هر شکلی از ارتباطات با هدف تأثیرگذاری روی مردم برای خرید محصولات و خدمات است. کسب و کارها باید برند، محصول و خدمات خود را پروموت یا معرفی کنند و این کار از راه تعریف درست مخاطبان هدف و انتخاب بهترین راه‌ برای انتقال پیام برند به آنها است.

پروموشن شامل تمام راه‌هایی است که یک کسب و کار برای افزایش آگاهی راجع به محصولات و خدمات خود طی می‌کند. طراحی و چاپ پوسترها، حراج گذاشتن برای مدتی محدود روی محصولات و خدمات و تبلیغات همگی نوعی از پروموشن هستند.

توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است واژه‌های پروموشن و تبلیغات به جای یکدیگر استفاده شوند که درست نیست. تبلیغات تنها یک کار مشخص است که یک کسب و کار تصمیم می‌گیرد برای پروموشن خود انجام دهد یا ندهد. این در حالی است که پروموشن اقدام‌ها و تصمیم‌گیری‌های کلی‌تری را در بر می‌گیرد.

پروموشن چگونه کار می‌کند؟

پروموشن بخشی حیاتی برای کسب و کارها محسوب می‌شود. بدون وجود حداقل میزان لازم پروموشن کسب و کار نمی‌تواند مشتری جذب کند و بدون حضور مشتریان دیر یا زود ورشکسته می‌شود و مجبور است فعالیت خود را متوقف کند. درست است که همۀ کسب و کارها به پروموشن نیاز دارند اما مدل پروموشن مناسب برای هر کسب و کار از دیگری متفاوت است. نیازها و تاکتیک‌هایی که هر کسب و کار در پروموشن باید درنظر داشته باشد در صنایع مختلف اختلاف فراوانی با هم دارند. برای یک مغازه‌دار در خیابان اصلی تنها نصب یک بنر یا پوستر یا یک حراج چند روزه ممکن است کافی باشد تا رهگذران را به داخل مغازۀ خود بکشاند. کسب و کارهای دیگر ممکن است نیاز داشته باشند که سرمایۀ قابل توجهی را صرف این کار کنند تا آگاهی برندشان را افزایش دهند.

انواع مختلف پروموشن

در ادامه برخی از راه‌های متعددی را که برای  پروموشن کسب و کارتان می‌توانید از آنها استفاده کنید، معرفی می‌کنید. برای تصمیم‌گیری راجع به بهترین انتخاب از بین این راه‌ها و رسیدن به یک استراتژی پروموشن مؤثر و کارامد با متخصصین گروه تهران ادورتایز در ارتباط باشید.

تبلیغ زبانی

از نظر اکثر متخصصین تبلیغات زبانی از مؤثرترین راه‌ها برای پروموت کردن یک کسب و کار است. بهترین مزیت این روش رایگان بودن آن است. تحقیقات نشان می‌دهند که 83% از مردم به پیشنهادات دوستان و آشنایان خود اعتماد کامل دارند. کسب و کارهایی از این تبلیغات مجانی بهره می‌روند که از مسئولیت‌های روتینی که از آنها انتطار می‌رود فراتر رفته با ارائۀ بهترین یا ارزان‌ترین یا متفاوت‌ترین خدمات، برندشان را در ذهن مشتری تثبیت می‌کنند. هر چه مشتریان راضی‌تر و خوشحال‌تری داشته باشید احتمال اینکه در مهما‌نی بعدی خوانوادگی یا قرار با دوستانشان راجع به محصول یا خدمتی که از شما دریافت کرده‌‌اند صحبت کنند بیشتر می‌شود. یکی از راه‌ها برای افزایش سرعت تبلیغات زبانی این است که با برنامه‌های ریفرال (معرفی مشتری) آنها را تشویق کنید که با معرفی هر مشتری از شما یک هدیه یا بن تخفیف دریافت کنند.

وبسایت

یک وبسایت حرفه‌ای ابزاری کامل و مناسب برای پروموشن است. برای این کار باید مطالب سایت را به‌روز و مفید نگه دارید و در پست کردن محتوای جدید و مفید استمرار داشته باشید. اکثر کسب و کارها حداقل یک صفحه در وب برای معرفی جزئیات کسب و کارشان دارند. آنها در این صفحه اطلاعاتی چون آدرس و شمارۀ شرکت، معرفی محصولات و خدمات و دیگر موارد این چنینی را قرار می‌دهند تا کاربران به راحتی بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی یکی از محبوب‌ترین ابزارها برای پروموشن کسب و کارهاست. اگر توانایی ضبط ویدیو یا تولید محتوای متنی و تصویری را دارید از این مهارت در راه پروموشن کسب و کارتان استفاده کنید. در غیر این صورت فردی را استخدام کنید که این کار را به جای شما انجام دهد و در نظر داشته باشید که این کار یک سرمایه‌گذاری بلندمدت روی کسب و کارتان است. سرمایه‌ای که بدون‌ شک شما را در زمان درست به نتیجه می‌رساند. شبکه‌های اجتماعی یکی از شناخته‌ شده‌ترین راه‌های ارتباطی با مخاطبان و اثرگذاری در ذهن آنهاست. در این راه می‌توانید با افراد مشهور و تأثیرگذار همکاری کنید به حجم عظیمی از کاربران دسترسی پیدا کنید و آنها را به صفحات خود بکشانید.

معرفی سی ثانیه‌ای

معرفی سی ثانیه‌ای یک تکنیک سریع برای پروموشن است. افراد مهم در کسب وکارها از این تمرین برای آماده کردن خود قبل از رفتن به جلسات مهم نتورکینگ استفاده می‌کنند. در این تمرین شما باید کسب وکار خود را در چند جملۀ کوتاه به نحوی معرفی کنید که در شنونده اثر کرده و او را به همکاری یا استفاده از محصولات یا خدمات شما ترغیب کند.

بیزنس کارت

حتی در عصر دیجیتال نیز این تکنیک قدیمی می‌تواند به پروموشن کسب وکارتان کمک شایانی بکند. هنوز هم تبادل بیزنس کارت مانند یک رسم دیرینه در جلسات نتورکینگ رواج دارد و بخش مهمی از پروموشن برندها محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که برای این کارت شما به بیزنس کارت محدود نیستید و از هر نوع ابزار قابل به اشتراک ‌گذاری‌ می‌توانید استفاده کنید.

رویداد‌های خیریه

با اسپانسر شدن، میزبان شدن یا کمک کردن در رویدادهای خیریه تأثیر مثبتی در ذهن مردم ایجاد می‌کنید. علاوه بر این، رویدادهای این چنینی فرصتی مناسب برای پیدا کردن یک جامعه را برای شما فراهم می‌کنند. برای انجام این کار موضوع خیریه را هوشمندانه و در ارتباط با کسب و کارتان انتخاب کنید مثلاً اگر یک کلینیک دامپزشکی دارید خیریه‌ای با هدف حمایت از حقوق حیوانات ترتیب ببینید و حیوان دوستان را دور خود جمع کنید تا با کمک یکدیگر یکی از مشکلات موجود در جامعه را حل کنید. این کار علاوه بر تسهیل و شتاب دهی به روند شناخته شدن، اعتبار کسب و کارتان را نیز بالا می‌برد.

سخن آخر

طراحی و اجرای یک استراتژی موفق و کارامد برای پروموشن کسب و کارها نیاز به تجربه و شناخت فراوان در رشتۀ فعالیت کسب و کار شما دارد. برای صرفه‌جویی در زمان و هرینه‌ها بهتر است این کار را به متخصصان گروه تهران ادورتایز بسپارید و شاهد رشد روز افزون برندتان باشید.

نمایش 49–72 از 349 نتیجه