اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه سوخت آپولو

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * سوخت آپولو * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * سوخت آپولو * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
سوخت آپولو در تهران ادورز

سوخت آپولو

رشد و توسعۀ استارت آپ‌ها فرایندی طولانیست که نیاز به تلاش و تعهد زیادی دارد. در این مسیر فراز و نشیب‌ها و موانع فراوانی سر راهتان قرار می‌گیرد. با رشد استارت‌آپتان شما نیز باید رشد کنید که رشد کردن به خودی خود فعلی پرچالش است. اما در انتهای مسیر شما صاحب یک شرکت موفق هستید. طبیعی است که رسیدگی به تمامی کارهای اجرایی استارت آپ مسئولیت بزرگی است. تهران ادورتایز می‌تواند همراه خوبی در این مسیر باشد. تیم‌های متخصص تهران ادورتایز می‌توانند استارت آپ شما را در تمامی مراحل، از جلسات پرورش ایده تا برنامه‌ریزی و توسعۀ کسب و کار همراهی کنند و کمک‌هایی که به آن نیاز دارید را به شما می‌رسانند؛ خواه به این نیازها آگاهی داشته باشید یا خیر.

خدمات سوخت آپولوی تهران ادورتایز شامل توسعۀ کسب و کار، برنامه‌ریزی، توسعۀ مشتریان، تبلیغات و افزایش آگاهی برند و موارد دیگر است. برای دریافت این خدمات تنها کافیست از طریق پنل‌ها مشخصات و درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا تیم متخصص ما با شما ارتباط برقرار کنند و راهنمایی‌های لازم را به شما بدهند.

برای توسعۀ استارت آپ چه باید کرد؟

در ادامه چند راه ساده را برای توسعۀ استارت آپ‌ها بررسی می‌کنیم. شایان ذکر است که شرکت‌ها و استارت‌ آپ‌های بزرگی مثل اوبر، ایر بی اند بی و حتی اسپیس ایکس این موارد را در مسیر پیشرفت و موفقیت خود تجربه کرده‌اند، پس قطعاً شما نیز می‌توانید با پیاده‌سازی آنها کسب و کارتان را بهبود دهید و پله‌های موفقیت را طی کنید.

همکاران درست را انتخاب کنید.

هر شرکتی برای موفقیت به تیمی با تجربه، خوش ذوق و متعهد نیاز دارد. سعی کنید بااستعدادترین افراد را برای هر بخش استخدام کنید. یک تیم سخت کوش و خلاق باشد بزرگترین سرمایۀ یک شرکت است. سعی کنید وظایف را به گونه‌ای تقسیم کنید که کارهایی که در اولویت هستند توجه بیشتری را دریافت کنند و زمان کافی برای رسیدن به جزئیات و فرعیات نیز باقی بماند.

روی منابع مالی موجود تمرکز کنید.

بهتر است به جای اینکه سعی کنید مشتری‌های جدید برای محصولات یا خدماتتتان پیدا کنید، مشتریانی که دارید را راضی نگه دارید. این امر برای استارت آپ‌هایی که منتظر دریافت سرمایه هستند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای حفظ اعتماد و وفاداری مشتریان کنونیتان می‌توانید برنامه‌های وفاداری مشتریان راه‌اندازی کنید و از بهترین مشتریان خود تقدیر  کنید. تاریخچۀ خریدهای آنها را بررسی کنید و به نیازهای آنها را در هنگام طراحی استراتژی توسعۀ کسب و کار لحاظ کنید.

ریسک استارت آپ را به حداقل برسانید.

ریسک بخشی جدایی ناپذیر در مسیر راه‌اندازی و رشد یک استارت آپ است. کنترل کردن همۀ جوانب کار غیرممکن است؛ اما راه‌هایی برای به حداقل رساندن تهدیدهای داخلی و خارجی وجود دارد. این مشکلات را شناسایی کنید و با مشورت تیم، راه حلی برای آنها بیابید. کسب و کارهای کوچک باید رشد و توسعۀ خود را به خوبی مدیریت کنند تا در تله‌هایی که بسیاری از استارت آپ‌ها را محکوم به شکست می‌کند، نیفتند. ممکن است با افزایش درگیری‌های و مشغولیت‌های استارت آپ این مسائل پیش پا افتاده از یادتان بروند، پس با طراحی یک استراتژی هوشمندانه، از بروز خطرات پیشگیری کرده و زمانی را برای مدیریت خطرات پیش‌بینی نشده کنار بگذارید.

منعطف باشید.

انعطاف‌پذیری از مهم‌ترین ویژگی‌های تمام استارت آپ‌های موفق است. استارت آپ‌های منعطف‌تر شانس این را دارند که رویکردهای مختلف را امتحان کرده و بهترین استراتژی توسعه را پیدا کنند.

روی تجربۀ مشتری تمرکز کنید.

نظرات مشتریان نسبت به محصول یا خدمتی که از شما دریافت کرده‌اند، می‌تواند موجب پیشرفت یا نابودی برندتان شود. با ارئۀ بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین محصولات به آنها اطمینان خاطر دهید، رضایت آنها را جلب کنید و آنها را تشویق کنید که شما را در صفحات اجتماعی خود معرفی کنند. تبلیغ زبانی و رضایت مشتریان پرقدرت‌ترین کاتالیزور رشد و توسعۀ استارت آپ شماست.

روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید.

این امر اهمیت فراوانی دارد به‌خصوص اگر در مراحل اولیۀ راه‌اندازی استارت آپ هستید. در این دوره تمامی درآمدی که کسب می‌کنید باید خرج رشد شما و تیمتان شود. تنها در این صورت است که می‌توانید سرعت رشدتان را تصاعدی کنید.

از برنامه‌ جلوتر باشید.

به موقع قدم بعدیتان را برنامه‌ریزی کنید. همۀ سناریو‌های ممکن را در نظر بگیرید و خود را برای حوادث غیرمترقبه آماده کنید.

خدمات به مشتریان را تقویت کنید.

این توصیه نیز در جهت راضی نگه داشتن مشتریان کنونی شماست. سعی کنید با انجام کارها فراتر از آنچه رقیبان ارائه می‌دهند به مشتریتان احساس خاص و محترم بودن بدهید. درصورتی که به نیروی کافی دسترسی دارید می‌توانید یک نفر را مخصوص این کار اختصاص دهید.

شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان را فعال و جذاب نگه دارید.

شبکه‌های اجتماعی بهترین مکان برای دسترسی به کاربران و پیدا کردن مشتریان جدید است. قابلیت‌هایی که پلتفرم‌های اجتماعی در اختیارتان قرار می‌دهند به شما کمک می‌کنند که با تولید ارزش اعتماد مخاطبان را جلب کنید و رابطۀ صمیمی و عمیقی با آنها بسازید. این اعتماد چتر نجات استارت آپ شماست.

در رویدادهای شبکه‌سازی شرکت کنید.

این رویدادها مکانی مناسب برای ارتباط برقرار کردن با افراد و کسب و کارهای دیگر و فرصت خوبی برای معرفی برند شماست. برای اینکه بیشترین تأثیر را درافراد بگذارید پروفایل استارت آپتان را تکمیل کنید و از بروشور یا بیزنس کارت برای حفظ روابط جدید استفاده کنید. این روابط می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در آیندۀ کسب و کارتان داشته باشند.

رقبای خود را بشناسید.

صرف نظر از اینکه زمینۀ فعالیت شما چیست باید در کار خود به‌روز باشید و بدانید که رقبای شما چه کسانی هستند و چه محصولات و خدماتی را به چه ترتیبی به مشتریانشان ارائه می‌دهند. با این کار می‌توانید با ارائۀ خدمات و محصولات بهتر از آنها پیشی بگیرید و به بهترین کسب و کار صنعتتان تبدیل شوید.

سخن آخر

شکی نیست که راه‌اندازی و رشد یک کسب و کار جدید می‌تواند طاقت فرسا باشد. سختی‌ها و چالش‌هایی که سر راه استارت آپ‌ها وجود دارد بسیاری از آنها را از میدان به‌در کرده است. اگر می‌خواهید استارت آپ شما جزو این دسته نباشد، باید مهارت‌های مدیریتی خود را تقویت کنید و از افراد باتجربه مشورت بگیرید. بکی از بهترین منابع برای پیدا کردن این متخصصان تهران ادورتایز است که با ارائۀ خدمات سوخت آپولو آماده است تا استارت آپ شما را در تمامی مراحل رشد آن تا رسیدن به ماه همراهی کند. برای دریافت این خدمات با ارسال یک درخواست با ما در تماس باشید.