اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه جامعه فریلنسری

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * جامعه فریلنسری * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * جامعه فریلنسری * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
جامعه فریلنسری در تهران ادورز

درآمد آزاد فریلنسری

هیچ‌کس به شما یاد نمی‌دهد که چگونه یک فریلنسر موفق باشید؛ اما در اینجا با پیوستن به جامعۀ فریلنسری تهران ادورتایز می‌توانید در کنار ما همراهان خود را در مسیر موفقیت شغلی خود پیدا کنید و به یک فریلنسر حرفه‌ای و موفق تبدیل شوید. با استفاده از این خدمات علاوه بر پیدا کردن فرصت‌های جدید برای همکاری با فریلنسرهای دیگر جامعه، می‌توانید به کارفرماهای مختلف دسترسی پیدا کرده و شغل مناسب خود را پیدا کنید، در جلسات آنلاین شرکت کنید، با همکاران خود تبادل نظر داشته باشید و به منابع و ابزارهای به‌روز در رشتۀ خود دسترسی پیدا کنید.

فریلنسری

فریلنسری به دلیل آزادی‌هایی که در زمان و مکان و چگونگی انجام پروژه‌ها دارد سبک جذابی برای کار کردن و درآمدزایی به‌نظر می‌آید. هرچند اگر از یک فریلنسر نظرش را راجع به سبک کارش بپرسید به شما می‌گوید که بعضی روزها احساس تنهایی شدیدی می‌کند. فریلنسرها دفتر کار مخصوصی ندارند و تیمی درکنار آنها نیست که آنها را تشویق کرده و موفقیت‌هایشان را جشن بگیرد. از طرف دیگر مدیر یا کارفرمایی نیز وجود ندارد که به آنها مشاوره بدهد یا در توسعۀ مهارت‌هایشان حمایتشان کند. اینجاست که مزیت جوامع فریلنسری مشخص می‌شود.

چرا فریلنسرها به یک جامعه نیاز دارند؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که کار انفرادی را به کار تیمی ترجیح می‌دهید؛ اما واقعیت این است که مجبور نیستید که تمام مسیر شغلی خود را به تنهایی طی کنید. پیوستن به یک جامعۀ فریلنسر می‌تواند تأثیر عمیقی بر تجربیات شما داشته باشد؛ زیرا فریلنسرهای دیگر نیز از مشکلات و موانع این سبک از کار کردن آگاهند و می‌توانند به شما در این راه کمک‌هایی برسانند که از افراد دیگر برنمی‌آید. در این جامعه افراد از چگونگی برنامه‌ریزی، سر و کله زدن با مشتری‌ها و مدیریت وظایف مختلف خبردارند. یک جامعۀ فریلنسر منبع مناسبی برای ارتباط برقرار کردن با همکاران و همفکران، یادگرفتن مهارت‌های جدید و پیدا کردن پروژه‌هاست.

از سوی دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز می‌توانند از وجود چنین جوامعی بهره برده و از قابلیت‌های اعضای گروه در پیش بردن اهداف سازمانی خود استفاده کنند. شرکت‌هایی که از میان جوامع فریلنسر نیروی کار خود را انتخاب می‌کنند، کارکنان وفادارتر و متعهدتری پیدا می‌کنند. با توجه به اینکه فریلنسرها آیندۀ نیروی کار در دهۀ پیش رو هستند شرکت‌های به‌روز دنیا با تیزهوشی تمام جوامع فریلنسر مختلف را رصد کرده و به‌دنبال بهترین استعدادها در این گروه‌ها هستند. برای مثال 15% از نیروی کار کشور انگلستان را فریلنسرها تشکیل داده‌اند. این نرخ در سال‌‌های اخیر در تمامی کشورها رو به افزایش بوده است. فریلنسرها با پیوستن به جامعۀ فریلنسرهای تهران ادورتایز می‌توانند صرف‌نظر از زمینۀ فعالیت خود صدایشان را به‌گوش کافرماها و همکاران برسانند و از مزایای حضور در یک شبکۀ قوی از استعدادها حداکثر استفاده را ببرند.

مزایای پیوستن به جامعۀ فریلنسر تهران ادورتایز چیست؟

- بهبود تصاعدی مهارت‌ها :

فریلنسرها معمولاً تمام تمرکز خود را روی یک حوزۀ تخصصی می‌گذارند. مثلاً اگر زمینۀ فعالیت شما عکاسی است ممکن است تخصص شما عکاسی صنعتی از پوشاک باشد. یا ممکن است گرافیستی باشید که تمام تمرکز و انرژی خود را روی طراحی لوگو می‌گذارید. به‌طور کلی فریلنسرهایی که خدمات محدود اما تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌دهند معمولاً موفق‌تر عمل می‌کنند. حتی اگر حوزۀ فعالیتتان جامع‌تر از مثال‌های بالا باشد، احتمالاً در یک یا دو زمینۀ خاص و مشخص قابلیت‌های بیشتری دارید. در هرصورت با پیوستن به جامعۀ فریلنسر تهران ادورتایز این فرصت برای شما فراهم می‌شود که مهارت‌های خود را گسترش دهید و با یادگرفتن نکات و توصیه‌ها از همکاران خود و به‌کار بستن آنها در روال کاریتان، بهینگی کارکرد و محصول نهایی خود را بهبود دهید.

- همیشه به‌روز باشید :

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی یک فریلنسر حرفه‌ای به‌روز بودن با اتفاقات و پیشرفت‌های مربوط به زمینۀ فعالیت اوست. پیدا کردن ترندها در دنیای طراحی وبسایت می‌تواند تأثیر مستقیم و شدیدی روی کار یک نویسندۀ کپی‌رایت داشته باشد. مطلع بودن از بهترین فراخوان به عمل‌های (call to action) روز می‌تواند در کیفیت صفحۀ اصلی یک وبسایت‌ نقش به‌سزایی داشته باشد. برای اطلاع از ترندهایی که خارج از فعالیت شماست، به فریلنسرهای دیگری در شبکۀ اجتماعی خود نیاز دارید که مایل باشند این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارند. مشتریان شما نیز با دیدن به‌روز بودن شما و تسلطی که روی حوزه‌های خارج از تخصصیتان دارید، برای پروژه‌های بعدیشان نیز حتماً با شما تماس می‌گیرند.

- همکاری روی پروژ‌ه ای بزرگ‌تر :

فرض کنید یکی از مشتریانتان با شما تماس می‌گیرد و می‌گوید قصد دارد تمامی بخش‌های وبسایت خود را تغییر دهد. برای چنین پروژه‌ای به یک یا چند محتوا نویس، طراح وب‌سایت و… نیاز است. با پیوستن به جامعۀ فریلنسر تهران ادورتایز می‌توانید کل پروژه را از کارفرما تحویل بگیرید و با کمک اعضای دیگر جامعه یک محصول نهایی یکپارچه و حرفه‌ای به مشتری خود تحویل داده و او را تحت تأثیر قرار دهید. با اینکار اعتبار حرفه‌ای شما افزایش می‌یابد و ارزش کارتان به طرز چشمگیری بالا می‌رود.

برای مشتری نیز صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای پیدا کردن افراد مختلف با تخصص‌های موردنیاز این پروژه بسیار ارزشمند است. در جامعۀ فریلنسری که عضو آن هستید نیز معرفی پروژه‌ای که برای همه منافع مالی به همراه داشته باشد می‌تواند به اعتبار و شهرت شما کمک کند و احتمالاً آنها نیز روزی محبت شما را جبران خواهند کرد. علاوه بر اینها کار کردن با افرادی که می‌شناسید بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

- در ارتباط بودن با افراد مشوق و همفکر :

برای هر فریلنسری حضور در جامعه‌ای که همراه و حامی او در روزهای سخت باشد سرمایۀ بزرگی محسوب می‌شود. به‌همین دلیل است که توصیه می‌کنیم که خودتان را در جمع افراد همفکر و حمایت‌کننده قرار دهید. فریلنسرها تنها کسانی هستند که به‌خوبی یکدیگر را درک می‌کنند و می‌توانند بهترین همراهان در مسیر شغلی یکدیگر باشند. در چنین جوامعی ایده‌های جدید همواره جاری است. پس جمع خود را پیدا کنید و به توصیه‌ها و پیشنهادات آنها گوش کنید و اجازه بدهید کمک‌های آنها شما را به یک فریلنسر حرفه‌ای‌تر با روابط و تجربیات غنی‌تر تبدیل کند. شکی نیست که در ارتباط بودن با شبکۀ اجتماعی فریلنسرها برای همۀ اعضا یک وضعیت برد-برد است. با پیوستن به جامعۀ فریلنسر تهران ادورتایز فرصت‌ها، قابلیت‌ها و روابط شغلی خود را چندبرابر کنید و به منابع به‌روز دنیا در حوزۀ تخصصی خود دسترسی پیدا ‌کنید. درصورتی که یک کارفرما هستید شما نیز می‌توانید از این گروه‌ها استفاده کنید و قابل‌ترین نیرو‌های کار موجود را روی هوا بزنید. برای پیوستن به جامعۀ فریلنسر تهران ادورتایز تنها کافیست مشخصات و درخواست خود را برای ما ارسال کنید.