اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه تولید محتوا

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * تولید محتوا * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * تولید محتوا * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
تولید محتوا در تهران ادورز

تولید محتوا

جمله‌ای معروف در صنعت سرگرمی رایج است که می‌گوید: «محتوا پادشاه است» بیل گیتس اولین نفری بود که این نظر را داشت و امروزه همۀ کسب و کارها و کاربران این حرف را تأیید می‌کنند.

دنیای تبلیغات در دهه‌های گذشته و با معرفی شبکه‌های اجتماعی تغییرات فراوانی را تجربه کرده است. حالا با وجود این پلتفرم‌ها کسب و کارهای کوچک نیز فرصت دیده شدن و موفقیت دارند زیرا به تبلیغات ارزان و مخاطبان بیشتر دسترسی دارند.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا زمان‌گیرترین کار در بازار محتواست و تولید محتوای خوب و ارزشمند مهارتی است که نیاز به تعهد، دانش و ذوق زیادی دارد. در بازارهای پررقابت امروزی اگر می‌خواهید در ذهن مخاطب اثری عمیق به جای بگذارید، باید زمان و انرژی زیادی را برای سرگرم‌ کردن او در نظر بگیرید. اگر مسئولیت‌های اصلی کسب و کارتان به قدری وقت‌گیر است که فرصت تولید محتوا را از شما و تیمتان می‌گیرد با استفاده از خدمات تولید محتوای تهران ادورتایز مشتریان خود را با تولید محتوای با کیفیت سرگرم کنید و رشد تصاعدی کسب و کارتان را مشاهده کنید.

تولید محتوا فرایند انتخاب موضوع، تصمیم‌گیری راجع به مدیوم انتقال پیام، رسیدن به یک استراتژی بیانی و در نهایت رسیدن به محصولی است که می‌تواند در قالب عکس، متن، مقاله و غیره باشد. معمولاً قبل از اینکه محتوا منتشر و به دست کاربران برسد اعضای دیگر تیم اجرایی کسب و کار آن را اعتبارسنجی و تأیید می‌کنند در غیر این صورت محتوا باید یک مرحلۀ دیگر را برای ویرایش طی کند تا در نهایت آمادۀ نشر شود.   

اما چرا محتوا پادشاه است؟

دلایل اهمیت تولید محتوا

 

محتوا باعث به‌وجود آمدن اعتماد می‌شود.این رابطه دوطرفه است. یک تولیدکنندۀ محتوا وظیفه دارد برای بیننده‌اش ارزش تولید کند. ممکن است این ارزش در قالب محتوای آموزشی یا سرگرم‌کننده باشد. چیزی که مهم است این است که مخاطب احساس نکند که زمانش را با خواندن محتوا تلف کرده است. یکی از نکات مهمی که در تولید محتوا باید در نظر داشته باشید اصل استمرار است. تنها در صورتی که حضور همیشگیتان را به مخاطب اثبات کنید است که می‌توانید اعتماد او را جلب کنید.

شناخته شدن برند

با تولید روزانۀ محتوای جدید و با کیفیت ویترین کسب و کار شما به‌روزرسانی و جذاب‌تر می‌شود. هر قطعه از محتوایی که پست می‌کنید مانند یک تکه پازل است که تصویر برند شما را کامل می‌کند. هر چه این تصویر کامل‌تر باشد احتمال جذب مشتریان بیشتر هم افزایش می‌یابد و شما را به موفقیت حرفه‌ای مطلوبتان می‌رساند. به همین دلیل است که ما در گره تهران ادورتایز تأکید خاصی روی تولید محتوای باکیفیت و جذاب داریم. مطالب و تصاویری که مخاطب را به صفحۀ شما باز گرداند و او را ترغیب کند که شما را به دوستان و آشنایانش معرفی کند.

بهبود سئو

اگر از تکنیک‌های سئو برای تبلغات کسب و کارتان استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که با افزایش پست‌ها کاربران بیشتری را به وبسایت خود می‌کشانید. برای این مقصود باید کلمات کلیدی درست را انتخاب کنید و به طریقی هوشمندانه در محتوا بگنجانید. به این ترتیب زمانی که کاربر کلمات کلیدی را در موتورهای جستجو وارد کند وبسایت شما در لیست نتیجه‌ها برای او نمایش داده می‌شود. از آنجا که رسیدن به استراتژی سئوی مناسب برای کسب و کار شما به زمان زیادی نیاز دارد، اگر این کار را شروع نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت دست به کار شوید و محتوای وبسایت خود را کارآمدتر کنید. اگر از سئو سررشته ندارید با متخصصین سئوی گروه تهران ادورتایز تماس بگیرید و بهترین خدمات سئو را از آنها دریافت کنید.

هدایت مشتریان

اگر پلتفرم درستی را برای انتشار محتوا انتخاب کنید. روزانه شانس بیشتری برای دیده شدن و جذب مشتری دارید. درصورتی که محتوایی که به اشتراک می‌گذارید به‌ اندازۀ کافی جذاب و ارزشمند باشد او را مشتاق می‌کند تا بیشتر راجع به شما بداند. محتوای خوب باعث برقراری ارتباط می‌شود. این ارتباطات در مجموع میزان موفقیت برندتان را تعیین می‌کنند.

به نمایش گذاشتن تجربیات

چه چیزی شما را در کارتان بهترین می‌کند؟ چرا مخاطب باید شما را به جای رقبایتان انتخاب کند؟ این دلیل را شما با محتوای هدفمند به مخاطب می‌دهید. محتوا فضایی است که به شما فرصت ابراز می‌دهد. با بیان تجربیاتتان به مخاطب ثابت می‌کنید که روی حرفۀ خود تسلط دارید. آموزش یکی از بهترین راه‌ها برای اثبات این امر است.

انواع مختلف محتوا

محتوا می‌تواند در اندازه‌ها و اشکال مختلف به اشتراک گذاشته شود. هر مدیوم ارتباطی مخاطبان خاصی را جذب می‌کند پس این مدیوم را با توجه به مدل کسب و کار و جامعۀ هدفتان انتخاب کنید. ابتدا ببینید چه پیامی را می‌خواهید به مخاطبان منتقل کنید سپس بهترین ابزار را برای انجام این کار برگزینید. ممکن است تصمیم بگیرید که چند روش تولید محتوا را به برنامۀ کاری خود اضافه کنید تا حداکثر استفاده را از پلتفرم‌های موجود ببرید و به طیف‌های مختلفی از مخاطبان دسترسی داشته باشید. عمدتاً محتوا در یکی از چهار دستۀ پایین قرار می‌گیرد:

محتوای متنی: بلاگ، مقاله، سپیدنامه، کتاب دیجیتال، ایمیل، پست‌های شبکه‌های اجتماعی

تصویر: متن تصویر، میم، گیف (GIF)

صوت: پادکست، کتاب صوتی

ویدیو: انیمیشن، ویدیوی آموزشی، وبینار، مصاحبه

در قالب‌های بالا متن تصویر یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال سریع پیام با استفاده از تصویرسازی است و به دلیل سرعتی که درک شدن دارد به راحتی در ذهن مخاطب اثر می‌گذارد.

در صورتی که بلاگ‌ نویسی را انتخاب می‌کنید باید این نکته را درنظر داشته باشید که محتوایی به مقدار کافی و سرگرم‌کننده تولید کنید. این قالب بهترین شکل برای آشنا کردن مخاطب با یک موضوع است بدون اینکه لازم باشد به جزئیات آن پرداخته شود یا بحث به جاهای عمیق کشیده شود. پادکست نیز یکی از صمیمی‌ترین مدیوم‌ها برای ارتباط گرفتن به مخاطب و انتقال پیام برندتان است. برای صرفه‌جویی در زمان موردنیاز برای تولید پادکست می‌توانید از متونی استفاده کنید که تا به اینجا تولید کرده‌اید.

سخن آخر

شکی نیست که با استفادۀ درست از محتوا می‌توانید اثر عمیقی در ذهن مخاطبان گذاشته و رابطه‌ای صمیمی و مبتنی بر اعتماد با او برقرار کنید. محتوا تنها راهی است که در آن می‌توانید برند خود را به افراد بیشتری نشان داده و مخاطبان را به مشتریان پروپا قرصتان تبدیل کنید. استمرار اصلی غیرقابل انکار در تولید محتواست پس برای اینکه خیال خود را از این بابت راحت کنید با متخصصین تولید محتوای تهران ادورتایز در ارتباط باشید و این مسئولیت را به آنها واسپاری کنید.