اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است

ارائه خدمات در زمینه مزایدات و فروش کسب و کار

[kkstarratings]

مرکز توسعه زیرساخت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ TehranAdvertise

ارائه خدمات * مزایدات و فروش کسب و کار * در مرکز تبلیغات تهران ادورز ، این مجموعه با نام اختصاری ( تهران ادز ) هم اکنون بعنوان پیشکسوت در عرصه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در کشور بوده و در این زمینه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در حوزه * مزایدات و فروش کسب و کار * میباشد . تهران ادورز با دارا بودن بیش از 14000 فریلنسر تحت پوشش توانسته به یکی از ستون های اصلی و مرجع ، برای کسب و کارها تبدیل شود .
بواسطه همکاری بیش از 14000 فریلنسر
مزایدات و فروش کسب و کار در تهران ادورز

مزایدات و فروش کسب و کار

برگزاری مزایده یکی از بهترین راه‌ها برای فروش کالاها و خدمات کسب و کار شماست. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز برنامه‌ریزی‌های مربوط به فرایند فروش محصولات و خدمات خود را به تیم مجرب ما بسپارید. این فرایند شامل تمامی مراحل مربوط به تبلیغات، برگزاری مزایدات، فروش و تحویل محصولات است.

مزایای برگزاری مزایدات و فروش برای کسب و کارها چیست؟

بزرگترین مزیت استفاده از خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز این است که تمامی جزئیات مربوط به مزایده توسط کسب و کار شما تعیین می‌شود. علاوه بر این دردسرهای مربوط به پیدا کردن مشتریان و فروش عمدۀ محصولات و خدمات به حداقل می‌رسد. در این فرایند زمان مشخصی برای تبلیغات و بازاریابی درنظر گرفته می‌شود و به خریدار نیز زمانی برای تصمیم‌گیری داده می‌شود.

تمامی هماهنگی‌ها و روند اداری و قانونی مربوط به مزایده باید پیش از برگزاری رویداد انجام شود. تمامی پرداخت‌ها نیز باید سر موقع تعیین‌شده واریز گردند.

در علم اقتصاد بازاری که شفاف و مستقل از اشخاص و موقعیت‌ها فعالیت کند، بازاری ایده‌آل است. خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز همین شرایط را ایجاد می‌کند و مزایای زیادی برای کسب و کار شما به همراه دارد.

در چنین شرایطی شدت رقابت میان توریع‌کنندگان کاهش می‌یابد و با ایجاد شرایط خرید ایده‌آل برای مشتریان هزینه‌ها را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد. با دیجیتال شدن روند مزایده امکان پارتی‌بازی از بین رفته و فیلتر کردن شرایط ناخواسته راحت‌تر می‌شود. کسب و کارهایی که از خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز استفاده می‌کنند در زمان و انرژی مصرفی برای فروش خدمات و محصول خود صرفه‌جویی می‌کنند و وجهۀ حرفه‌ای‌تری به کسب و کار خود می‌بخشند.

مزایدات و فروش کسب و کار برای چه کسانی مناسب است؟

 هدف اصلی برگزاری مزایدات ایجاد شرایط رقابتی شدید است. هرچند که باید در نظر داشته باشید که در صنایع و کسب و کارهایی که در آنها مونوپولی وجود دارد و در میان تولیدکنندگان رقابتی در نمی‌گیرد، برگزاری مزایده توجیح اقتصادی نخواهد داشت؛ زیرا سود قابل توجهی از آن به‌دست نمی‌آید. از طرف دیگر اگر در حیطۀ کاری شما فضای رقابتی سالمی وجود داشته باشد، استفاده از خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز می‌تواند برای شما و شرکتتان بسیار سودآور باشد.

در هنگام برگزاری مزایدات باید جزئیات معامله به صورت واقعی و در تعداد بالا مشخص گردد تا مقایسۀ قیمت و خدمات برای مشتری ساده شود. برای مثال باید از ابتدا اطلاعات مربوط به زمان ارسال و تحویل محصولات و کیفیت بسته‌ بندی‌ها به اطلاع خریدار یا خریداران برسد.

هر فروشی برای برگزاری مزایده مناسب نیست. در صورتی که نمی‌توانید با شفافیت کالاها یا خدمات کسب و کار خود را تعریف کنید در هنگام برگزاری مزایده به مشکل برمی‌خورید. به همین دلیل توصیه می‌شود که با توجه به کالا و خدماتی که ارائه می‌دهید و شرایطی که برای فروش آنها در نظر دارید، راجع به نحوۀ فروش تصمیم‌گیری کنید.

برای برگزاری مزایده حجم کالا و خدماتی که ارائه می‌کنید باید زیاد باشد. مزایدات معمولاً برای فروش عمدۀ محصولات یا ارائۀ خدمات به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برگزار می‌شوند.

برای برگزاری یک مزایدۀ موفق چه باید کرد؟

آماده‌سازی: یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در یک مزایدۀ موفق تحلیل درست محصولات و دسته‌بندی آنها در گروه‌های قابل فروش در مزایده و محصولاتی که نیاز به آماده‌سازی بیشتر برای فروش در مزایده دارند است.

تعیین شرایط: علاوه بر قیمت کالاها و محصولات، تمامی اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات قابل فروش در مزایده باید از قبل مشخص و ثبت شوند.

آموزش: در برخی از شرایط خاص مشتریان باید با حضور در دوره‌های آموزشی و کمک گرفتن از متخصصان برای شرکت در مزایده آماده شوند تا بتوانند به‌درستی از ابزارهای مزایده استفاده کنند.

ارزیابی صلاحیت: با این کار شما کسب و کار خود را از دریافت سرمایۀ بد و ناکارآمد بیمه می‌کنید.

تجربۀ واسطه‌ها: باید توجه داشته باشید که شرکتی که از خدمات مزایده و فروش آن استفاده می‌کنید تجربه و تخصص کافی را در برگزاری مزایدات داشته باشد زیرا اعتبار این شرکت روی اعتبار کسب و کار شما نیز اثر مستقیم خواهد گذاشت. با استفاده از خدمات مزایده و فروش تهران ادورتایز فرایند مزایدات خود را به تیم مجرب و متخصص ما بسپارید و اعتبار فروش محصولات و خدمات خود را تضمین کنید.

اعتبارسنجی: در یک مزایدۀ عادلانه باید شرایطی برای اعتبارسنجی معاملات و قراردادها وجود داشته باشد.

انواع مختلف مزایده

مزایدۀ انگلیسی: در مزایدات انگلیسی پیشنهادات قیمتی جدید باید بهتر از کمترین پیشنهاد قیمتی موجود باشند. کمترین قیمت پیشنهادی دراین مزایده برنده است.

مزایدۀ دسته‌بندی شده: در این نوع از مزایدات پیشنهاد دهنده تنها می‌تواند اطلاعات مربوط به دستۀ پیشنهادات خود را نسبت به پیشنهادات رقیبان مشاهده کند و در صورت لازم می‌تواند پیشنهاد خود را اصلاح کند و قیمت جدیدی را ثبت کند. در این روش بهترین قیمت موجود از دید پیشنهاد دهنده پنهان است. این مدل از مزایدات برای شرایطی مناسب است که در آن تامین‌کنندگان می‌خواهند ناشناس بمانند.

مزایدۀ هلندی: مزایدات هلندی برعکس مزایدات انگلیسی عمل می‌کنند و با یک قیمت پایین شروع می‌شوند. قیمت‌های پیشنهادی به مرور زمان افزایش پیدا می‌کنند تا زمانی که فروشنده با یکی از قیمت‌های پیشنهاد شده موافقت کند. این مزایده در شرایطی به‌کار می‌رود که پیشنهادات قیمتی تفاوت فاحشی با هم داشته باشند و تصمیم‌گیری‌ها سریع انجام شوند.

مزایدۀ ژاپنی: فرایند مزایدات هلندی و ژاپنی تقریباً یکسان است با این تفاوت که پیشنهادات قیمتی از بالاترین قیمت شروع شده و به سمت قیمت‌های کمتر حرکت می‌کند. این مزایده برای خریدارانی که قصد دارند از پیشنهادات تأمین‌کنندگان باخبر شوند بهترین انتخاب است.

برای استفاده از این خدمات چه باید کرد؟

کسب و کارهایی که از خدمات مزایدات واسطه‌ها برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند به طریقی بهینه از زمان و نیروی مصرفی در فرایند فروش صرفه‌جویی کرده و همواره بهترین قیمت‌ها را پیدا می‌کنند. برای استفاده از خدمات مزایدات و فروش کسب و کار تهران ادورتایز تنها کافیست مشخصات کسب و کار و درخواست خود را در پنل زیر ثبت کنید.