اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

میخواهم یک فریلنسر باشم

امروز مورخ: ۲۹۱۲۱۴۰۱

میخواهم یک فریلنسر باشم

در این مقاله قصد داریم قدم به قدم به شما بگوییم اگر با توجه به مقالات پیشین تصمیم گرفته اید اکنون شما هم یک فعالیت فریلنسری را شروع کنید، چگونه باید قدم در این راه گذاشت.

تخصص:

از خودتان بپرسید که چه تخصص یا مهارتی را یخواهید بعنوان حوزه کاری فریلنسریتان انتخاب کنید و چقدر میتوانید برای آن زمان بگذارید. صراحتا بگویم اگر تخصص یا مهارت ویژه ای ندارید بهتر است وارد این بازار رقابت نشوید هرچند برای هر شخص با هر سطح و نوع تخصص، جایی در این بازار هست اما افرادی با تخصص کمتر، شانسشان هم بسیار کم است. پس اگر جدی هستید، به دنبال تخصصتان باشید.

نوع فریلنسری:

اگر میخواهید یک فریلنسر باشید در ابتدا باید به مقالات پیشین مراجعه کنید و برای خودتان مشخص کنید که میخواهید بعنوان یک فریلنسر در کدام یک از 4 گروه فریلنسری باشید و سپس تعیین کنید که انفرادی کار میکنید، با شرکت یا هردو و اگر با شرکت کار میکنید، کدام نوع شرکت؟

انتخاب آنکه چه نوع فریلنسری هستید:

اگر یک شغل اصلی و تخصصی دارید که از گذشته تا کنون و حتی بعدتر مشغول آن خواهید بود، پس فریلنسری نه تنها شغل اصلیتان نخواهد بود بلکه تنها شغلتان هم نیست. پس شغل دوم یا چندم شماست و یا بعنوان تفریح به سراغش میروید.

در مقاله بعدی به ادامه این مبحث میپردازیم.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: میخواهم یک فریلنسر باشم
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب