اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

فریلنسر انفرادی یا شرکتی؟

امروز مورخ: ۱۸۱۱۱۴۰۱

فریلنسر انفرادی یا شرکتی؟

اگر تا کنون نمیدانستید که شرکتهایی هم هستند که با فریلنسرها همکاری دارند باید بدانید که این کار امری رایج است و برون سپاری نام دارد.

فریلنسر شرکتی:

فریلنسری که با شرکتها همکاری میکند، درآمدش از انجام این کار به صورت انفرادی از طریق سایت یا شبکه اجتماعی بسیار کمتر است. چون شرکتها مبلغ بالایی از کل هزینه پروژه را به عنوان پیدا دریافت کننده پروژه و مشتری، برمیدارند و در واقع خودشان را سپر اطمینانی میدانند که باعث شده است تا آن پروژه بدست فریلنسر برسد و از منظری میشود گفت که این حرف درست است. با اینحال فریلنسرهای شرکتی معمولا فعالیت انفرادی و همکاری با بیش از یک شرکت را انجام میدهند.

فریلنسر انفرادی:

این دسته از فریلنسرها همان افرادی هستند که از طریق سایتها و شبکه اجتماعی میشود پیدایشان کرد و پس از مطالعه پروفایلشان تصمیم گرفت که پروژه را به آنها بدهیم یا خیر. هزینه فریلنسرهای انفرادی معمولا از شرکتها کمتر است البته نه همیشه و میتوان گفت اگر اینطور باشد، برای سفارش دهنده بصرفه تر است. برای فریلنسر  هم مناسبتر است چرا که تمام مبلغ قرارداد به خودش تعلق دارد.

کار را به کدامیک بسپاریم؟

این موضوع کاملا به احساسات و تجربه شخصیتان بستگی دارد اما پیشنهاد میشود اگر تجربه ندارید، حداقل یکبار هم که شده، پروژه را مستقیما به فریلنسر بدهید و نتیجه آن را ببینید.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: فریلنسر انفرادی یا شرکتی؟
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب