اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

راه حل هایی برای کاهش مشکلات فریلنسری

امروز مورخ: ۲۹۱۲۱۴۰۱

راه حل هایی برای کاهش مشکلات فریلنسری

در مقالات قبل به نکات مثبت و البته مشکلات فریلنسری پرداختیم که البته اگر بخواهیم آنها را در ایران که همچنان فریلنسری جا نیفتاده است بررسی کنیم، مشکلات بیشتر و بیشتری را باید ذکر کنیم. اما اکنون راه حل هایی را به شما میگوییم که مشکلات این کار را تا حدی کم کند.

استفاده از سایتهای فریلنسری:

حتما از سایتهای فریلنسری که تجربه بیشتری در این زمینه دارند استفاده کنید و درآنجا بعنوان فریلنسر عضو شوید. از آنجا که این شرکتها تجربه رویارویی با چنین وقایعی را دارند حتما قوانینی برای آنها دراند و از فریلنسر در مقابل مشتری وسواسی و همچنین از مشتری در برابر فریلنسری که بخوبی کار نمیکند حمایت میکنند.

اگر پیج کاری دارید:

اگر بجای سایت از پیج استفاده میکنید یا در کنار سایت، از پیج هم استفاده میکنید، پیشنهاد میشو، قوانینی از جمله مالی، ثبت پروژه، قوانین تحویل و… را از قبل در صفحه کاریتان ترجیحا در محلی که جلوی چشم باشد قرار دهید و جایی برای ابهام مشتری باقی نگذارید.

گزارش پیشرفت پروژه:

البته ارسال گزارش پیشرفت یکی از باید های اصلی شغل فریلنسری است چرا که اگر پروژه ای در دستتان باشد که یک ماه یا بیشتر به طول بیانجامد، نمیتواید تمام این زمان، مشتری را بی خبر بگذارید! پس این یکی از ارکان اصلی و اجتناب ناپذیر است هرچند بعضی فریلنسرها اعتقادی به آن ندارند یا به دلایلی ترجیه میدهند یکباره پروژه را ارسال و هزینه را دریافت کنند. با ای حال باید طبق قوانین فریلنسری پیش بروید و بصورت دوره ای، گزارش پیشرفت کار را برای مشتری ارسال کنید. این کار باعث جلب اعتماد نیز میشود.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: راه حل هایی برای کاهش مشکلات فریلنسری
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب