اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – عملکرد در شبکه های اجتماعی

امروز مورخ: ۲۹۱۲۱۴۰۱

دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – عملکرد در شبکه های اجتماعی

اگر بدلیل رشد کند پیجتان نگران هستید و به فکر خریدفالوور و لایک افتادید بهتر است به مواردی که در ان مقاله خواهیم گفت دقت فرمایید.

خرید فالوور و لایک ممنوع:

حتی اگر تبلیغی دیدید که در آن گفته بود لایک و فالوور واقعی، به آن اعتنا نکنید. پیجهایی که وجود دارند برای اینکار با آیدی های بی معنی، فالوورهای کم و بدون پست و بیشتر آنها حتی عکس پروفایل و بیو هم ندارند، میتوانند پیج شما را به خطر بیندازند. اینها فالوورهای خاموش هستند که درواقع توسط ربات کنترل میشوند و تنها فعالیتشان، فالو و لایک و حتی گاها ایجاد کامنتهای رندوم است و هیچ فعالیت دیگری از قبیل پست گذاشتن انجام نمیدهند و اگر تعداد چنین فالوورهایی در پیج شما بالا باشد، به هیچ وجه باعث رشد پیج نمیشود. در عوض مانند بوته های بلند خار میشود که مانع رسیدن نور به جوانه هستند و نهایتا این جوانه با بوته خار از ریشه میسوزد.

جذب فالوور واقعی:

باید پیجتان را تبلیغ کنید و همانطور که میدانید تبلیغات هزینه دارد. ما روشهایی تقریبا بی هزینه هم وجود دارند. برای مثال کامنت گذاشتن در پستهایی که در اکسپلور میبینید یا در زیر پستهای کسب و کارهای مرتبط به منظور تبلیغ پیجتان. از راه های دیگر آن، تبلیغ این پیج کاری در پیج شخصی خودتان است تا اطرافیانتان هم از این کسب و کار شما مطلع شوند.

در کپشن پستها:

در ابتدای کپشن پستهایتان از دنبال کنندگان بخواهید، پستتان را لایک کنند، سیو کنند و اگر به محتوای آن علاقه داشتند براید یگران هم ارسال کنند. همچنین میتوانید مسابقه و چالشهایی برگزار کنید و از دنبال کنندگان علاوه بر لایک و سیو، بخواهید عده ای را در کامنتها تگ کنند. به این روش هم تعداد کامنتها بالا میرود و هم اینکه افراد تگ شده برای دیدن این پست فراخوانی میشوند.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – عملکرد در شبکه های اجتماعی
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب