اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – حمل و نقل کالاها

امروز مورخ: ۲۹۱۲۱۴۰۱

دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – حمل و نقل کالاها

در مقاله قبلی به نحوه جلب اعتماد و مخاطب از طریق بسته بندی های ایمن و زیبا صحبت کردیم  و اکنون نوبت به حمل و نقل بسته ها میرسد.

پست ملی یا شرکتهای دیگر؟

اکثر فروشندگانی که برای رفتن تا مرکز پست و معطلی برای ارسال بسته ها و دریافت کد رهگیری آنها مشکلاتی دارند، ترجیه میدهند از پستهای خصوصی استفاده کنند. البته باید گفت که بیشتر شرکتهایی که ارسال مرسولات را انجام میدهند خدمات بهتری نسبت به پست ارائه میدهند. برای مثال سالمتر یا سریعتر رساندن مرسوله و همچنین، این شرکتها ارسال در منزل دارند که اداره پست تنها جلوی در  ساختمان منتظر شما میماند و همچنین پست وظیفه ای برای تماس گرفتن با گیرنده ندارد و اگر مرسوله تحویل نشود، ممکن است آن را در مرکز پست منطقه بگذارد در حالیکه شرکتها حتما تماس میگیرند تا بسته را بدست گیرنده برسانند.

شرکتی را انتخاب کنید که سالمتر بسته را برساند:

از پست ملی و برخی شرکتها دیده شده است که به بسته ها در مراحل مختلف آسیب هایی میرسانند که گاهی ممکن است اگر ضربه گیر و… درون بسته نباشد، کالا آسیب جدی ببیند. البته کمترین آسیب این اتفاق برای کالا، ورود غبار و آلودگی های احتمالی(باران و…) به درون بسته است. بسته آسیب دیده هرچند در اداره پست یا شرکت ارسال مرسولات آسیب دیده باشد، از نظر مشتری نمره منفی آن متعلق به فروشنده است.

شرکتی را انتخاب کنید که سریعتر بسته را برساند:

تجربه ثابت کرده است که هرچه بسته دیرتر برسد، از دید مشتری، امتیاز منفی بیشتری به فروشنده تعلق میگیرد. حتی گاهی موارد خریدار از خرید خود پشیمان میشود هرچند ممکن است نتواند کالا را برگرداند و پولش را پس بگیرد و این نکته منفی بیشتری است و حتی ممکن است باعث ایجاد جو منفی و تبلیغات سوء علیه کسب و کار شما در شبکه اجتماعی شود.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: دیجیتال مارکتینگ برای مبتدی ها – حمل و نقل کالاها
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب