اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

دسته 4 – فریلنسری بعنوان تفریح

امروز مورخ: ۱۸۱۱۱۴۰۱

دسته 4 – فریلنسری بعنوان تفریح

در این مقاله قصد داریم تا آخرین دسته از فریلنسرها را به شما معرفی کنیم. فریلنسرهایی که این کار را بعنوان تفریح انجام میدهند، خطرناکترین گروه از فریلنسرها هستند.

این دسته:

این دسته از فریلنسرها معمولا یک مشغولیت اصلی و ویژه دارند و اصلا به دنبال درآمد فریلنسری نیستند حتی بعنوان یک درآمد جانبی پس مسئولیت و تعهد زیاد برای پروژه ها قائل نیستند. اگر وقت داشته باشند انجام میدهند و اگر وقت نداشته باشند یا حالش را نداشته باشند به سمتش نمیروند. این گروه معمولا پروژه های همزمان نمیگیرند.

وقت:

این گروه وقتی که برای کار میگذارند وابسته به زمان آزاد و جَو خودشان دارد. کلا اگر وقت و حوصله داشته باشند کار میکنند. اگر وقت کمی در اختیارشان باشد یا حوصله داشته باشند سریع تحویل میدهند و اگر وقت یا حوصله نداشته باشند اصلا به سراغش نمیروند و ممکن است حتی فراموش کنند.

دقت:

دقت کارشان وابسته به زمانی است که برای کار میگذارند.

ویژگی خاص:

ویژگی خاص این گروه میتواند اصل غافلگیری باشد! زمانی که انتظار دارید پروژه آماده باشد ممکن است فریلنسر حتی شروع هم نکرده باشد و یا زمای که انتظارش را ندارید به سرعت کار را تحویل بگیرید.

3 خصیصه مهم این دسته:

  • درآمد حاصل از این کار برایشان مهم نیست پس به مبلغی که بابت پروژه میگیرند اهمیت نمیدهند. بنابراین با مبالغ بسیار کم هم ممکن است کار کنند.
  • معمولا پیش پرداخت نمیگیرند یا مبلغش ناچیز است.
  • پروژه های طولای مدت و سنگین تقبل نمیکنند.

پیشنهاد:

اگر پروژه حساس و مهمی در دست دارید که کیفیت و زمان تحویل برایتان مهم است به هیچ وجه آن را به این گروه از فریلنسرها نسپارید! آنها خودشان را محدود و متعهد به زمان نمیدانند.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: دسته 4 - فریلنسری بعنوان تفریح
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب