اعمال 30% تخفیف بمناسبت یازدهمین سال تاسیس مرکز تبلیغات تهران برای کلیه خدمات و محصولات این مرکز در نظر گرفته شده است
2893 امتیاز
5/5

برخی مشکلات فریلنسری

امروز مورخ: ۲۹۱۲۱۴۰۱

برخی مشکلات فریلنسری

در مقاله قبلی به مزایای فریلنسری پرداختیم و اکنون به مشکلات آن خواهیم پرداخت.

مشکل اعتماد:

همانطور که زمان کار آزاد است و شما بدون آنکه تا اداره‌ای بروید از خانه، کار میکنید، مشکلاتی هم وجود دارد. برای مثال از آنجا که سفارش دهنده پروژه شما را نمیبیند و شما را بعنوان عضوی از یک کمپانی معتبر نمیشناسد ممکن است در اعتماد کردن به شما مردد باشد. پس در این موارد دیده میشود که سفارش دهنده به دفعات تماس میگیرد و صحیتهایی میکند که اهمیتی ندارند و تنها برای این است که بداند شما پاسخگوی او هستید و پیش از تحویل پروزه با مبلغ پیش پرداخت و یا اطلاعات پروژه اش، فرار نمیکنید!

مشکل زمان:

از آنجا که محل کار شما خانه شماست و رفت و آمد و… ندارید پس زمان بیشتری در اختیار دارید اما این به آن معنی نیست که باید تمام وقتتان را کار کنید. اما برخی سفارش دهندگان دقیقا نظرشان این است که چون شما در خانه هستید و بیرون نمیروید پس همه چیز در دسترس شماست و شما تنها باید در خانه محبوس باشید و 24 ساعته روی پروژه آنها کار کنید و مدام تماس میگیرند تا پیگیر پیشرفت پروژه باشند.

مشکلات حین پرداخت:

گاها پیش می آید که به هر دلیلی از جمله وسواس سفارش دهنده در مواردی که بالاتر ذکر کردیم، پس از گذشت چند روز، آنها به دنبال کنسل کردن سفارش و باز پس گیری پیش پرداخت هستند. هرچند شما وقت گذاشته اید و بخشی از کار را انجام داده اید اما انها بدون توجه به این امر به دنبال کنسل کردن آن هستند. هرچند بطور معمول، هزینه پیش پرداخت یا درصدی از آن بعنوان هزینه کنسلی سفارش از آنها دریافت میشود.

آخرین مطالب:

عنوان مقاله/خبر: برخی مشکلات فریلنسری
این گزارش تحت شماره سریال انحصاری در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی تیم خبرگزاری تهران ادز ثبت شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب